reklama

Kąpiel w jakich kosmetykach

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez k_dora, 18 Marzec 2011.

1. babykali

babykali Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dobre podejście, warto uczyć dzieci zdrowych zachowań oraz stosować prdokuty bezpieczne dla ich zdrowia, wiadomo naturalne są najlepsze :)

2. candice90

candice90 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    niby lepsze ale czy jest sens az tak przeplacac? nasze mamy kupowaly naturalne myslicie?

3. reklama
  4. nutka30

nutka30 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja pamiętam, że doradziła mi w kwesti kosmetyków do kąpieli Pani która sprzedaje w sklepie Ziko dermo obok jest także apteka Ziko dermo. Mam teraz kartę stałego klienta i za jakiś czas mogę punkty wyminić na nagrodę;-)

5. smerfetka88

smerfetka88 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja córcia miała bardzo suchą skórę po urodzeniu. Nie kupowaliśmy żadnych kosmetyków, żeby podpatrzeć czym myją w szpitalu i ewentualnie później kupić to samo do domu. Jednak przez pierwsze 2 tygodnie, kąpaliśmy Małą w najzwyczajniejszym krochmalu z mąki ziemniaczanej. Skóra była bardzo fajnie nawilżona, nic nie miało prawa uczulać. W zasadzie po tygodniu nie było śladu po suchej skórze, ale kąpaliśmy ją tak przez 2 tygodnie, na wszelki wypadek i po tych2 tygodniach przeszliśmy na kosmetyki ziajki do kąpieli. Stosujemy je do tej pory, nie wysuszają skóry, są delikatne no i cena jest duża niższa niż np.Emolium.

6. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    11
  7. matyldda

matyldda Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    O widze nutka, że zaopatrujemy się w tych samych sklepach. Muszę przyznać, że masz rację, sprzedawczynie w dermo ziko są naprawdę bardzo kompetentne i świetnie doradzają, mój ulubiony sklep zwłaszcza, że bardzo często kupuje tam coś w promocji

8. Matka po raz pierwszy

Matka po raz pierwszy

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja kąpię w płynie Babydream i polecam :)

9. katarynka123

katarynka123 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja polecam zarówno do kąpieli niemowląt, jak i dzieci z wrażliwa , suchą skórą , a także z AZS - emulsję do kąpieli Dermedic baby Emolient Linum ( do stosowania od pierwszego dnia życia) Emulsja nie zawiera parabenów, nie posiada substancji zapachowych ani barwników, nie posiada mydła . Jest w 100% hypoalergiczna .
    Bardzo długo szukałam naprawdę dobrego preparatu - jestem mamą dwóch chłopców z wrażliwą i skłonną do podrażnień skórą.

I wiecie, co jeszcze super się sprawdza ?
    Lekki balsam do ciała z tej samej linii Dermedic Linum Baby ( ale jest zalecany od 1 miesiąca życia) .

10. reklama
  11. nusiaM86

nusiaM86 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Na poczatku kapalismy synka w oliatum teraz uzywamy kosmetykow z nivea baby.Uzywalismy jeszcze kosmetykow z hipp i tez sa ok

12. barbarka89

barbarka89 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Babydream ma fajne produkty do kapieli maluszka

Poleć forum