reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Niunias, ale Ci fajnie:) jakie zabiegi bedziesz robic?;)
Bylam na masazu nog rak twarzy i dekoltu. Maseczka algowa i parafina na dlonie. 2.5 godziny relaksu z herbatka. Chce czesciej takie prezenty. A na pewno po urodzeniu maluszka ;)

ckai3e3knlg02eze.png
 
reklama
U mnie kalendarzowo od 1 marca;) i tez mi mdlosci calkiem przeszly. Co mnie troche martwi, to jak chwile stoje (chodzic moge, a stac nie) to boli mnie brzuch, w srodkowej czesci nad pepkiem;(

Niunias, ech... rozmazylam sie, jak ja bym poszla na jakis masaz;)

Annam, dobra decyzja. Nie ma co ryzykowac. Co do sytuacji rodzinnych to mnie przeraza wizja swiat i ze wszyscy beda pytac. Najchetniej nigdzie bym nie szla;(

Gabee, super ze masz mily dzien. W domu tez bedziecie swietowac? Btw mialam juz wczesniej pytac - usg polowkowe bedziesz tez robic na Waryskiego?

ckai3e3knlg02eze.png
 
Jeju ale dzisiaj głoda złapałam to szok, od pn leżałam w łóżku i nic nie jadłam, dzis poczułam sie lepiej i wstałam, a tu dramat ani pieczywa, mleka, jajek, z warzyw to tylko pasternak i kapusta biała, po godzinie szukania wszędzie gdzie sie da, wpadłam na genialny pomysł frytek..... Uwierzcie mi w życiu nie cieszyłam się z nich bardziej niż dzisiaj :D a już miałam mówić, że narazie nic nie przytyłam, ale widze, że to kwestia chwili :)
 
reklama
Ja to na szczęście jak na razie tylko schudlam i waga stoi:) Chyba dlatego że nadal ćwiczę 3 razy wvtygodniu i na zajęcia chodzę jakieś 2-2,5km na piechotę w jedną stronę. Niebawem zacznę jeździć na rowerze przynsjmniej do wywslenia większego brzucha bo na razie plasciutki:) KasiaRo
Co do bólu nad pepkiem to może być mięsień prosty ale pewniejszy jest ucisk przepony.Moze siedziałas w jakims zgieciu i jak się wyprostowslas to bolało:)
 
Do góry