reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A,zapomniała bym :)
Dla dziewczyn,które mają Hashimoto. Mój endokrynolog kazał mi kupić i brać Selen,1 tabletka dziennie.
1468154939423.jpg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1468154939423.jpg
    1468154939423.jpg
    44,7 KB · Wyświetleń: 406
Ja się dowiedziałam szczegółów w dniu transferu. Wcześniej powiedzieli tylko ile jest komórek i ile się zapłodniło. Powiedzieli, że do dnia transferu nie otwierają inkubatorów, bo to szkodzi zarodkom.

Zalezy czy klinika ma nowe inkubatory, ktore powalaja na podglad 24h bez otwierania czy takich nie ma. Jesli nie ma to nie otwieraja, zeby nie szkodzic i dlatego informacja jest dopiero po otwarciu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry