reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
A ja wczoraj wieczorem wypiłam coca colę cała puszkę i usnęłam grubo po 2 masakra byłam zmeczona a spac nie mogłam i chyba to przez to [emoji33][emoji33][emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj expres to moje marzenie, taki co sam mieli i od razu leci spienione mleko, obiecalam sobie, ze jak juz zamieszkamy sami to sobie kupie. Takie jak mi sie podobaly ok 2tys.


Zaszalalam wczoraj zamowilam jeszcze chuste, kilka pieluszek tetrowych i termosy. Min na zupke i kubek termiczny na pol litra kawy :D

Oj wlasnie taki mi sie marzy, wlasnie zeby mielił, ale czy nas nie bedzie budził [emoji33] jak Maz bedzie ranotobil kawe i taki zeby robił mleko a nie ze musze sama pienić w garnuszku, sama nie wiem
Powoli juz ochłonęłam, ale moze jednak sie skusimy

A jaka chustę kupiłaś??? Ja musze poczytać i tez jakas wybrac ufff


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@maryqska powiem tak a propos' ekspresów…W dzisiejszych czasach można mieć wszystko co chcesz…Że zrobi o zaprogramowanej godzinie kawę Twoją ulubioną, że zmieli, że sam spieni, będzie cichy itd. Kwestia tylko ile kasy możesz/chcesz na taki ekspres wybulić…Ja choćby nie wiem co, nie wyobrażam sobie życia bez ekspresu i tak ;) Jeśli nie chcesz wydać nie wiadomo ile kasy to przecież zrobienie takie kawy zajmuje chwilkę - większość już ma taki przycisk One Touch i za naciśnięciem jednego przycisku wszystko sam zmieli i spieni i wyda Ci kawę…Nie wiem jakie masz możliwości w Kanadzie, ja akurat handluję szwajcarskim sprzętem i nie wiem czy jest on dostępny u Was też.
 
@MamusiaToJa no świetna ta historia i też uważam, że jakby miało być źle to już by lekarz coś wyczaił…Także super, ciesz się, że masz już połowę ciąży i szybko Ci zleci :)

Ja dziewczyny już po krótkim wypadzie nad morze…Było supersko :) Odpoczęłam i naładowałam baterie, ale już zaczynam czuć kość ogonową przy dłuższym siedzeniu - tak samo miałam w pierwszej ciąży.
No i najważniejsze! Zaczynam czuć dzidziulka w brzuchu :)))) Zaczynam odróżniać ruchy od jelit i to jest super fajne uczucie <3
 
Witam nowa mame

Ja sie cos zle czuje od godziny. Mam dusznosci i podplamiam. Polwkowe mam 30.08.

Wlasnie sobie uswiadomilam, ze musze jeszcze mlodemu wyprawke do pkola przyszykowac...

No i mamy info o kontrakcie :)
 
reklama
Witam nowa mame

Ja sie cos zle czuje od godziny. Mam dusznosci i podplamiam. Polwkowe mam 30.08.

Wlasnie sobie uswiadomilam, ze musze jeszcze mlodemu wyprawke do pkola przyszykowac...

No i mamy info o kontrakcie :)
Shaer to z plamieniami do lekarza uciekaj nie ma żartów!
No i jak kontrakt tam gdzie chcialas? Bedzie dobrze ? Z dała od teściów ?;)
 
Do góry