reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A jak sie czujesz bo ja tez 8dpt ale 2 dwudniowych zarodków [emoji214][emoji214]

Jest laboratorium w szpitalu ale pytałam i nie zrobią mi bo oni nie robią badań z krwi w przychodzni ze z moczu mi zrobią i mowie ze chce z krwi 12 dpt a oni ze za wczesnie i mowie ze czytałam ze od 11dpt juz mozna zrobic z krwi a ona to ze oni nie robią takiego czegoś ze moge przyjsc to mi z moczu zrobią [emoji36][emoji36][emoji36]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Zosia, a gdzie Ty jestes , ze takie cyrki? Ja byłam w normalnym labolatorium .
Miałam lekka hiperke wiec chodziłam jak balon i ciagle pobolewal mi brzuch , ciagle chce mi sie swojskich wędlin, ogórków i kiszonej kapusty. Hehe. Cycki mnie bola niesamowicie. Czuje sie jak w ciazy, ale to przez ta stymulację na pewno, bo na tak wczesnym etapie nie ma sie raczej takich objawów. Takze raczej sobie nie wmawiam, ze to ciąża. Ale ta beta dzisiejsza ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jesli ok 10 dni, to juz powinno go nie byc w moim organizmie , bo wzielam go w nocy z 13na14.08 ,czyli 12 dni temu... O BOSHE ... O Boshe O BOSHE ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To nie ovitrelle. W 8dpt? Nieeee. 8dzien 3dniowej to jak 6 5dniowej.... to juz jest beta. Doszlo do implantacji i produkuje. Teraz za 2 dni zrob powtorke.
 
Zosia, a gdzie Ty jestes , ze takie cyrki? Ja byłam w normalnym labolatorium .
Miałam lekka hiperke wiec chodziłam jak balon i ciagle pobolewal mi brzuch , ciagle chce mi sie swojskich wędlin, ogórków i kiszonej kapusty. Hehe. Cycki mnie bola niesamowicie. Czuje sie jak w ciazy, ale to przez ta stymulację na pewno, bo na tak wczesnym etapie nie ma sie raczej takich objawów. Takze raczej sobie nie wmawiam, ze to ciąża. Ale ta beta dzisiejsza ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Sorry pomyłka to juz 9dpt hihi ja jestem w Norwegii a tutaj wszystko dzieje sie jak najbardziej naturalnie żadnych extra wspomagaczy. Kiedyś chciałam żeby zbadali mi w prywatnej klinice jajowod czy naprawdę jest do usunięcia bo w szpitalu stwierdzili wodniaka ale klinika odmówiła mi badania masakra jakaś. Wiec tutaj to jak będzie ciąża to bedzi i bedą dwie kreski nie ma kresek dwóch to nie ma ciąży proste :(
 
Ja nie nadrabiając teraz ,tylko szybkie pytanie . Dzis 8 dzien po transferze 3 dniowych zarodków . Nie wytrzymałam, zrobiłam betę, wynik 14...
Pozostałość po zastrzyku Ov ... Czy cos zaczyna sie dziać ??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Taki wynik mysle ze dobrze wrozy wedlug mnie same dobre wiadomosci za pare dni. Ovitrele bierzesz przed punkcja wiec mysle ze to juz nie on wskazuje taki wynik :)
 
Dzuewczyny to co Wam wycieka to są dodatkowe składniki. Sam prog. się wchłonie.
Mi nic nie wycieka, a przyswajalność progesteronu z tabletek mam prawie zerową. U mnie tylko zastrzyki.
Koralik przykro mi bardzo :*
Spróbuj z ta histero i może schratching odrazu ?
Myslałam o tym. Histero zrobie w październiku,scratching i w listopadzie podejdziemy znowu do tematu.
Dziekuję :*
 
Myslałam o tym. Histero zrobie w październiku,scratching i w listopadzie podejdziemy znowu do tematu.
Dziekuję :*
Koraliku, mi lekarz powiedział, że histero z pobraniem wycinka pełni funkcję scratchingu (jeżeli zrobione w cyklu poprzedzającym transfer). Opisał, że pobranie wycinka do badania to to samo co tzw. screatching., tylko, że przy histero wycinek jest badany, a przy samym screatchingu wyrzucany. Mam zalecenie zrobienia histero trochę później, a nie zaraz po miesiączce tj. w okolicy 14-15 dnia cyklu.
 
reklama
Dziewczyny ile komórek zapładniają w Artemidzie? Ja będę podchodziła do 4 procedury. W 3 miałam zapładniane wszystkie. Czy w Artemidzie też zapłodnią mi wszystkie?
 
Do góry