reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ile komórek zapładniają w Artemidzie? Ja będę podchodziła do 4 procedury. W 3 miałam zapładniane wszystkie. Czy w Artemidzie też zapłodnią mi wszystkie?
wydaje mi się, że jeżeli to Twoje czwarte podejście to zgodnie z ustawą mogą zapłodnić wszystkie:

Art. 9. 1. Procedury medycznie wspomaganej prokreacji, o których mowa w art. 5 ust. 1 pkt 5, obejmują procedury medyczne, w których są wykorzystywane wcześniej pobrane komórki rozrodcze.
2. W przypadku zapłodnienia pozaustrojowego dopuszcza się zapłodnienie nie więcej niż sześciu żeńskich komórek rozrodczych, chyba że ukończenie przez biorczynię 35. roku życia lub wskazania medyczne wynikające z choroby współ- istniejącej z niepłodnością lub dwukrotnego nieskutecznego wcześniejszego leczenia metodą zapłodnienia pozaustrojowego uzasadniają zapłodnienie większej ich liczby.
3. Powód zapłodnienia większej liczby komórek rozrodczych niż określona w ust. 2 jest każdorazowo odnotowywany w dokumentacji medycznej.
 
wydaje mi się, że jeżeli to Twoje czwarte podejście to zgodnie z ustawą mogą zapłodnić wszystkie:

Art. 9. 1. Procedury medycznie wspomaganej prokreacji, o których mowa w art. 5 ust. 1 pkt 5, obejmują procedury medyczne, w których są wykorzystywane wcześniej pobrane komórki rozrodcze.
2. W przypadku zapłodnienia pozaustrojowego dopuszcza się zapłodnienie nie więcej niż sześciu żeńskich komórek rozrodczych, chyba że ukończenie przez biorczynię 35. roku życia lub wskazania medyczne wynikające z choroby współ- istniejącej z niepłodnością lub dwukrotnego nieskutecznego wcześniejszego leczenia metodą zapłodnienia pozaustrojowego uzasadniają zapłodnienie większej ich liczby.
3. Powód zapłodnienia większej liczby komórek rozrodczych niż określona w ust. 2 jest każdorazowo odnotowywany w dokumentacji medycznej.
Dzięki za informacje :) Ja dziś byłam w Katowicach u dr Mrugacza, ale raczej nie zdecydujemy się na Bociana. Więc zaczynamy z Artemidą :)
 
Ja mam blisko, 17 km, ale naliczam wynagrodzenia dla 1100 osób, przez moje ręce przechodzą bardzo duże pieniądze. Stres nie jest mi teraz potrzebny. Mam super managera, wie, co się dzieje i sam kazał mi zostać na L4 do końca. On też miał problem z poczęciem dziecka i chyba dlatego mnie rozumie.
Uda nam się, Kasiu :)
Czy z Ciebie ten lutinus/ luteina też tak wycieka? :-\ Co ja mogę zrobić, żeby to się lepiej wchłaniało?
Super jak jest ktoś taki w pracy kto w dodatku Cię rozumie bo był powiedzmy ze w podobnej sytuacji. Na wyciekanie tabletek nie ma rady. Ja miałam kiedys dopochwowy antybiotyk macmiror-duża żółta tabletka. To dopiero była massakra jak wyciekała.
 
Koraliku, mi lekarz powiedział, że histero z pobraniem wycinka pełni funkcję scratchingu (jeżeli zrobione w cyklu poprzedzającym transfer). Opisał, że pobranie wycinka do badania to to samo co tzw. screatching., tylko, że przy histero wycinek jest badany, a przy samym screatchingu wyrzucany. Mam zalecenie zrobienia histero trochę później, a nie zaraz po miesiączce tj. w okolicy 14-15 dnia cyklu.
Jaskolcia dziękuję: *
 
Zosia, a gdzie Ty jestes , ze takie cyrki? Ja byłam w normalnym labolatorium .
Miałam lekka hiperke wiec chodziłam jak balon i ciagle pobolewal mi brzuch , ciagle chce mi sie swojskich wędlin, ogórków i kiszonej kapusty. Hehe. Cycki mnie bola niesamowicie. Czuje sie jak w ciazy, ale to przez ta stymulację na pewno, bo na tak wczesnym etapie nie ma sie raczej takich objawów. Takze raczej sobie nie wmawiam, ze to ciąża. Ale ta beta dzisiejsza ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moja znajoma od tygodnia po zapłodnieniu wymiotowała i tak przez 3 miesiące więc na objawy nie m reguły.
 
butterfly1331 chyba mamy podobne prace. Ja zajmuję się płatnościami w firmie sprzedającej materiały budowlane. Przez moje ręce też przepływa masa kasy. Straszny stres. Dlatego w GynC bez problemu dostawałam L4 na czas stymulacji i po.
 
reklama
Super jak jest ktoś taki w pracy kto w dodatku Cię rozumie bo był powiedzmy ze w podobnej sytuacji. Na wyciekanie tabletek nie ma rady. Ja miałam kiedys dopochwowy antybiotyk macmiror-duża żółta tabletka. To dopiero była massakra jak wyciekała.
Ja właśnie mam macmiror i rzeczywiście masakra;).
Lutinus niestety leci, bez wkładek ani rusz
 
Do góry