reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A bierzesz tą nospę też bez bólu? Właśnie się zastanawiałam wczoraj czy brać profilaktycznie czy gdy zacznie boleć.
Dziewczyny,co Wy na to?
Biore zfosnie z zaleceniami 3 razy dziennie i tez sie zastanawialam czy w miedzy czasie jak mnie zaboli tez brac. A ciebie boli brzuch? Bo u mnie nie wiem czy to jest bol ale jakos dziwnie czuje ten brzuch
 
reklama
U M. wszystko gra. Problem jest u mnie. Mam endometriozę IV stopnia.
Za sobą już 2 laparoskopie (1- usunięcie torbieli i 1 jajowodu, 2- usunięcie torbieli) i 1 laparotomia (usunięcie kolejnych torbieli i drugiego jajowodu)
Z pierwszej stymulacji - długi protokół (5 jajeczek, 3 się zapłodniły) miałam 2 crio (raz 1 a drugi raz 2 zarodki podane) - transfer świeżaków był odroczony ze względu na wodniaka jajowodu.
Z drugiej stymulacji - krótki protokół (8 jajek,wszystkie dojrzałe, 6 zapłodnionych + 2 komórki do mrożenia) mieliśmy świeży embriotransfer, podane 2 zarodki i znowu nie wyszło.
To chyba tyle :(
Wczoraj rozmawiałam z lekarką przez tel. Też była zaskoczona ze się nie udało. Powiedziała że powinnam zrobić histeroskopię - może tam będzie odpowiedź na pytanie czemu zarodki się nie przyjmują..
Dziekuje za ten opis,a moze immunologii sie przyjrzec,tam moze byc bardzo duzo przyczyn dlaczego nie dochodzi do implantacji.Bym ci polecala,co oczywiscie nie oznacza ze endometrioza nie gra tutaj roli.Gdybys cos potrzebowala pisz na pr.bo nie zawsze jestem na biezaco.buziaki
 
dzień dobry:*
kochane zrobiłam badania zlecone przez lekarza i o to wyniki co sadzicie?
inhibina B 111.9 pg/ml Wartość referencyjna: > 20
Anty Mülerian Hormon (AMH) 18.39 _ ng/ml
Hormon folikulotropowy (FSH) 8.4 _ mIU/ml
Hormon tyreotropowy (TSH) 1.960 _ uU/ml
Białko wiążące hormony płciowe (SHBG) 55 _ nmol/l waryosc referencyjna 26.1 - 110.0
testosteron (TST) 2.3 nmol/l Wartość referencyjna: 0.29 - 1.67
Siarczan dehydroepiandrosteronu (DHEAS) 441 ug/dl wartosc referencyjna 98.8 - 340
Hormon luteinizujący (LH) 22.9 _ mIU/ml
Estradiol 17-beta (E2) 61 _ pg/ml
Przeciwciała anty - TPO 5 IU/ml < 34
Test z metoclopramidem skrócony (MTC)

Prolaktyna (PRL) : 06:54 562.1 mIU/l


Prolaktyna (PRL) : 07:54 4530.0 mIU/l
 
Biore zfosnie z zaleceniami 3 razy dziennie i tez sie zastanawialam czy w miedzy czasie jak mnie zaboli tez brac. A ciebie boli brzuch? Bo u mnie nie wiem czy to jest bol ale jakos dziwnie czuje ten brzuch
Wczoraj nie wzięłam ani jednej,bo to, co czułam to nie do końca był ból. Takie jakby ciągnięcie, czułam, gdzie mam zarodki. Poza tym dziś 4 dzień po punkcji, wczoraj znów we mnie gmerali i może od tego czułam tez jajniki.
Dziś czuję brzuch, ale to nie ból. Nie wiem,jak to opisać. Wzięłam na wszelki wypadek tą nospę. Pisanka radzi, żeby przez kilka dni pobrać 3x dziennie, więc tak zrobię. Ostatnio nie wzięłam ani jednej tabletki,gdy mnie bolało, bo wytrzymywałam i może to był błąd.
Póki co, to tylko bardzo mi duszno:-\ Chyba od tej temperatury. Po południu wybiorę się na mały spacer na powietrze :)
 
Dziekuje za ten opis,a moze immunologii sie przyjrzec,tam moze byc bardzo duzo przyczyn dlaczego nie dochodzi do implantacji.Bym ci polecala,co oczywiscie nie oznacza ze endometrioza nie gra tutaj roli.Gdybys cos potrzebowala pisz na pr.bo nie zawsze jestem na biezaco.buziaki
Dziekuję Ci bardzo :* na pewno się odezwę, ochłonę tylko. Jeszcze raz dziękuję :*
 
Wczoraj nie wzięłam ani jednej,bo to, co czułam to nie do końca był ból. Takie jakby ciągnięcie, czułam, gdzie mam zarodki. Poza tym dziś 4 dzień po punkcji, wczoraj znów we mnie gmerali i może od tego czułam tez jajniki.
Dziś czuję brzuch, ale to nie ból. Nie wiem,jak to opisać. Wzięłam na wszelki wypadek tą nospę. Pisanka radzi, żeby przez kilka dni pobrać 3x dziennie, więc tak zrobię. Ostatnio nie wzięłam ani jednej tabletki,gdy mnie bolało, bo wytrzymywałam i może to był błąd.
Póki co, to tylko bardzo mi duszno:-\ Chyba od tej temperatury. Po południu wybiorę się na mały spacer na powietrze :)
Chodzisz do pracy czy masz zwolnienie?
 
dzień dobry:*
kochane zrobiłam badania zlecone przez lekarza i o to wyniki co sadzicie?
inhibina B 111.9 pg/ml Wartość referencyjna: > 20
Anty Mülerian Hormon (AMH) 18.39 _ ng/ml
Hormon folikulotropowy (FSH) 8.4 _ mIU/ml
Hormon tyreotropowy (TSH) 1.960 _ uU/ml
Białko wiążące hormony płciowe (SHBG) 55 _ nmol/l waryosc referencyjna 26.1 - 110.0
testosteron (TST) 2.3 nmol/l Wartość referencyjna: 0.29 - 1.67
Siarczan dehydroepiandrosteronu (DHEAS) 441 ug/dl wartosc referencyjna 98.8 - 340
Hormon luteinizujący (LH) 22.9 _ mIU/ml
Estradiol 17-beta (E2) 61 _ pg/ml
Przeciwciała anty - TPO 5 IU/ml < 34
Test z metoclopramidem skrócony (MTC)

Prolaktyna (PRL) : 06:54 562.1 mIU/l


Prolaktyna (PRL) : 07:54 4530.0 mIU/l
Ja niestety nie pomogę. Mogę Ci tylko powiedzieć to, co widzę po normach, ale to sama widzisz :) Kiedy masz wizytę, żeby wyniki zinterpretował lekarz?
 
reklama
Tak samo jak ja i jeszcze musze 50km w jedna strone do noej dojechac...musi nam sie udac...
Ja mam blisko, 17 km, ale naliczam wynagrodzenia dla 1100 osób, przez moje ręce przechodzą bardzo duże pieniądze. Stres nie jest mi teraz potrzebny. Mam super managera, wie, co się dzieje i sam kazał mi zostać na L4 do końca. On też miał problem z poczęciem dziecka i chyba dlatego mnie rozumie.
Uda nam się, Kasiu :)
Czy z Ciebie ten lutinus/ luteina też tak wycieka? :-\ Co ja mogę zrobić, żeby to się lepiej wchłaniało?
 
Do góry