reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Bea dawaj bo muszę czymś zająć głowę, pisz co tam masz ... bo jak nie napiszesz to się skupię na sobie i jeszcze zacznę Wam pisać jak Fondie:Da ja naprawdę nie mam żadnych OBJAWÓW:-D:D
 
Paula gratki super wieści.
Bea25ta co Ci napisali na wypisie nie daj się prosić wczoraj jeczałam ty mnie pocieszałas to teraz twoja kolej czekam.
Leżę pije cydr Mirosławski gruszkowy pyszny jest piłyście?
Dziewczyny boje się
 
Trochę źle osadzacie Fondie.... Dziewczyna kobieta się martwi, kto chce może jej pomóc kto nie niech nie czyta... Dziwi mnie ze chcecie oglądać zdjęcia brzuszków ( co bardziej chyba boli jak się patrzy) a razi was ze dziewczyna pisze o swoich obawach... Kurcze po 7 poronieniach to chyba może narzekać i się bać... Wiem że każda walczy jak.lew ale trochę empatii, dziewczyny jesteśmy na tym forum żeby sobie pomóc mamy jeden cel...
 
Paula gratki oby Ci sië udało:)
Beata mam nadzieje że na wypisie jest oki :)
A ja popsułam wczorajszą impre!:( :( z okazji narodzin mojej siostrzenicy. Pół rodziny się zjechało i jeszcze troche znajomych i jeden palant wujek mówi mi tak - wszystkie w rodzinie już mają po kilka dzieci tylko ty taki leń i jedno masz. Zamiast jeździć tu i tam weźta się za robote. Mój m zbladł a ja wstałam i wykrzyczałam że gdyby żyły wszystkie moje dzieci to bym miała ich czworo!! Rozryczałam się i poszłam do domu.
Cała rodzina gada teraz o moich problemach:( może i dobrze!
A dziś w pracy moja kierownica jeszcze bardziej mi dowaliła bo stwierdziła że teraz dziadkowie to napewno bardziej będą za wnuczką i Twój syn pójdzie w odstawkę!
Nawet mamie o tym nie mówie bo ją zna ale tak myśle dlaczego ludzie są tacy okrutni.
To się Wam wyżaliłam!!
 
reklama
Do góry