reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ciśnienie mam książkowe to może trochę skoczyć :p byle wszystko z Alanem było dobrze :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam spoko 100 / 50 :D u mnie może skakać chociaż ja nerwowa to pewnie skacze 15 razy na godzine :) ale mnie kopia na wieczor. ..czuje jakbym miała pusty brzuch a w środku ktoś czasem uderzył w bębenek. ..mega dziwne uczucie wyobrazalam sobie inne.
 
O 9.00, boję się jak nigdy dotąd, mam nadzieję że usłyszę dobre wiadomości,ale dziś chyba spać nie będę tak się już stresuje

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom

Dobrze będzie! Alanek na pewno już czeka, żeby pomachać mamusi [emoji173]️ Powodzenia i cudnych widoków!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam spoko 100 / 50 :D u mnie może skakać chociaż ja nerwowa to pewnie skacze 15 razy na godzine :) ale mnie kopia na wieczor. ..czuje jakbym miała pusty brzuch a w środku ktoś czasem uderzył w bębenek. ..mega dziwne uczucie wyobrazalam sobie inne.
To raczej niskie masz ciśnienie
Mój synuś już śpi :-)
Z tymi ruchami to różnie bywa, czasem sama się zastanawiam czy to dziecko czy może co innego :p bo raz kupnie porządnie a raz jakieś takie tylko bulgotanie :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
TeQuila dzięki że piszesz o tym wapnie. W nocy sprawdzałam i prawie nic już nie ma.
Pięknych widoków dziś życzę l. Niech Alanek pomacha ładnie mamusi :)
 
Martka możesz przypomnieć od czego puchly Ci stopy? Bo mam koleżankę której właśnie puchna a nie pamiętam od czego Tobie. Coś kojarzę ze jakies nadanie robiłaś
 
TeQuila dzięki że piszesz o tym wapnie. W nocy sprawdzałam i prawie nic już nie ma.
Pięknych widoków dziś życzę l. Niech Alanek pomacha ładnie mamusi :)
Cieszę się że mogłam pomóc, pewnie niewiele osób( łącznie ze mną) pomyslalo by że wapno może wywołać przedwczesne akcje skurczowe. A po co ryzykować, nigdy nie wiadomo jaka dawka na kogoś zadziała już za mocno :-)
P.s.Ze stresu chyba zaraz zwymiotuje :-(

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cieszę się że mogłam pomóc, pewnie niewiele osób( łącznie ze mną) pomyslalo by że wapno może wywołać przedwczesne akcje skurczowe. A po co ryzykować, nigdy nie wiadomo jaka dawka na kogoś zadziała już za mocno :-)
P.s.Ze stresu chyba zaraz zwymiotuje :-(

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana bd dobrze :* Ja tez pamiętam ze że stresu wymiotowalam :p
 
reklama
Do góry