reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny czy któraś z Was dostala uczulenia na brzuchu? Właśnie zauważyłam. Nie jest to tragiczne ale jednak.
jutro wapno kupie i mam nadzieje ze pomoże
Ja nad morzem dostałam uczulenia na słońce, miałam wysypke na całym ciele łącznie z brzuchem którego nie opalałam a na nogach pojawiły się wręcz bąble, przez kilka dni się utrzymywała i zeszło
Broń boże nie kupuj wapna, szkodzi w ciąży!!! Na alergie lepiej wziąć tabletkę clarytyny niż wapno,a najlepiej przeczekać aż samo minie
Wiem bo przerabialam temat przy alergii na pyłki i mój lekarz kategorycznie zabronił wapna, lepiej wziąć tabletkę clarytyny (lek na alergie)


Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas warunek konieczny to duże, pompowane koła ;) Nastawialiśmy się na TFK, ale dziewczyny, które go mają mówią, że jest jednak trochę ciężki i jako spacerówka już nie do końca zdaje egzamin jak go często trzeba ładować do auta, a u mnie tak będzie, bo wyprowadziliśmy się za miasto i jednak częściej będę jeździć z maluchami gdzieś dalej. Więc jeśli TFK, to tylko okazyjnie i jak najtaniej na pierwsze miesiące z gondolkami, a potem spacerówka już inna całkiem - Baby Jogger city mini gt double.
Wczoraj natrafiłam na jeszcze inny model, ale niewiele o nim póki co wiem - Bumbleride Indie Twin, wygląda super, ale raczej ciężko dostępny w PL. Na szczęście mam bliziutko do Czech, a tam już podobno dużo łatwiej go dostać. Będę szukać używanych na jakichś zagranicznych forach, bo na naszym olx go nie ma. A kolory ma cudne - zakochałam się w aqua marina :D
Generalnie ciężki temat i cieszę się, że mamy jeszcze trochę czasu na szukanie :) bo mimo zauroczenia Bugaboo, nie wydam 5-7 tysi na wózek.
Tez widziałam ten bumbleride ale nigdzie w pl nie ma ...tzn w wawie chyba jest ale.dosyć drogi to już lepiej w sumie bugaboo. No i ja też stawiam na pompowane duże koła. A jaki macie samichod ze boisz się ze będzie problem z bagażnikem?
 
Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!
Madzionga witamy na świecie dzieciaczki :* Są silne! Dadzą radę !

Sierpień

27: TeQuila-badania prenatalne 2 trymestru


29: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: martka83 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: MartiniM - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: TeQuila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed rozpoczęciem stymulacji

WRZESIEŃ
1: Flandi - wizyta u gin prowadzącego ciążę
1: Hess - wizyta kontrolna u gin prowadzącego ciążę
6: fiolek81 - wizyta kontrolna u gin prowadzącego ciążę
13: natula - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13: MartiniM - usg lll trymestru <3
15: Kajka*89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
19: pisanka89- wizyta kontrolna u gin prowadzącego ciążę
20 : fiolek81 - badania prenatalne ll trymestru
26: ewelin86- wizyta u gin prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3
8.09.2016 - Hess : chłopiec
13.11.2016 - MartiniM : chłopiec
17.11.2016- agatek28 : chłopiec (cc)
19.12.2016 - martka83 : dziewczynka

24.12.2016 - kasia_basia : dziewczynka
24.12.2016 - Strawbelka : chłopiec
26.12.2016 - ewelin86 : chłopiec

27.12.2016- pisanka89 : dziewczynka & dziewczynka

07.01.2017- TeQuila : chłopiec
03.02.2017 - Fiolek81 : ?
15.02.2017 - Flandi : ? & ?

22.02.2017 - mavi : dziewczynka
23.02.2017 - Kajka*89 : chłopiec
28.03.2017- natula : ?



Wszystko zajęte
 
Ostatnia edycja:
Tequila, o ktorej masz prenatalne?
Ciekawe ile Twoj babel wazy...
Trzymam kciuki, napewno wszystko bedzie dobrze[emoji4]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
O 9.00, boję się jak nigdy dotąd, mam nadzieję że usłyszę dobre wiadomości,ale dziś chyba spać nie będę tak się już stresuje

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry