reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Powiem Ci ze te wydatki sa takie duze...mnie juz szlak trafia ze na L4 mam tylko to 1900 zl, chociaz wiem ze moglabym miec duzo gorzej....ale w porownaniu kiedy mialam ponad 3 to bida z nedza :D M jezdzi na tirach wiec zupelnie inne pieniadze :) ale i tak sa zawsze rozne wydatki itp odlozyc wieksza sume wcale nie jest takie hop.
Jezu jakby mój jeździł na tirach to bym mu kamerkę w kabinie zamontowala hahaha....jie jesteś zazdrosna ?:D
 
Niby są wózki tfk za 2 tys teraz ale czekam jeszcze na okazję bugaboo. ..niestety tylko za 5 tys narazie są to nawet kasa za samichod nie starczy :D
ehh Pisanka też polowałam na bugaboo donkey i nawet ostatnio znalazłam super okazję na olx za 3000, tyle że na Podkarpaciu. Jak już wszystko dograłam z babeczką, to zlikwidowała konto i zniknęła.. Pewnie sprawdzała, czy będzie zainteresowanie i wrzuci raz jeszcze tylko z wyższą ceną :(((
 
reklama
A takie body kupilam w tesco za 5 zl. Szkoda tylko ze nie dlugi rekawek.
1472223082737.jpg


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1472223082737.jpg
    1472223082737.jpg
    46 KB · Wyświetleń: 331
Do góry