reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąd jesteście mamusie :)

emkamat10

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Wrzesień 2016
Postów
1 997
Pozwolę sobie założyć nowy temat.

Wypisujmy może skąd jesteśmy.... fajnie będzie się odnaleźć i prędzej czy później spotkać w nie wirtualnym świecie ;)
buziaki!


Emilia, mieszkam pod Warszawą, pracuje w stolicy
 
reklama
Ja pochodze z Lodzi, cale zycie Kilinskiego /Dabrowskiego teraz od 13 lat w UK, 12 lat Londyn, teraz nad morzem Portsmouth

Jaki ten świat mały . Ja od 1993 do 2000r mieszkałam na Poznańskiej :D Może nawet się gdzieś mijałyśmy :D Powiem ci tylko, że Łódź bardzo się zmieniła i nadal się zmienia , choć można powiedzieć Górna nadal zasyfiała , no ale są postępy uogólniając
 
Jaki ten świat mały . Ja od 1993 do 2000r mieszkałam na Poznańskiej :D Może nawet się gdzieś mijałyśmy :D Powiem ci tylko, że Łódź bardzo się zmieniła i nadal się zmienia , choć można powiedzieć Górna nadal zasyfiała , no ale są postępy uogólniając
Wow...czesto mijalam Poznanska.jak ciocia mnie na spacerki do Lenty zabierala bo tam robila..
Naprawde maly swiat.
Wiem ze Lodz sie zmienia...coraz ladniej tam...ale gorna to gorna...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry