Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Iza no właśnie, co jest?Zobacz załącznik 775563 nie wiem co jest odwalone. Cała się trzęse. Matko boska.![]()
Nie Wiem. Zrobiłam test ciazowy za namową sąsiadki bo niby jest @ ale bardzo skąpa zero skrzepow i piersi nie przestały mnie boleć. I to jest wynik tego testu.Iza no właśnie, co jest?![]()
Iza kochana .. Trzymam za Ciebie kciuki z całych sił... Ja na Twoim miejscu skontaktowania się z lekarzem. Po drugie... u Ciebie beta rosła...wcześniej... pamiętaj.ze kobietą np. Po poronienie przez jakiś czas chorób bhcg utrzymuje się w organizmie kobiety. Allle pierwszy raz tak wyraźny test u Ciebie widzę.Nie Wiem. Zrobiłam test ciazowy za namową sąsiadki bo niby jest @ ale bardzo skąpa zero skrzepow i piersi nie przestały mnie boleć. I to jest wynik tego testu.
Iza dopiero co "byla" w ciazy...Izabela może masz plamienie implantacyjneleć na bete!
No wlasnie mi tez calkiem wyrazny ten test sie wydaje...Iza kochana .. Trzymam za Ciebie kciuki z całych sił... Ja na Twoim miejscu skontaktowania się z lekarzem. Po drugie... u Ciebie beta rosła...wcześniej... pamiętaj.ze kobietą np. Po poronienie przez jakiś czas chorób bhcg utrzymuje się w organizmie kobiety. Allle pierwszy raz tak wyraźny test u Ciebie widzę.
Ja dZiś zdychamwz powodu @@. Już wzięłam kilka tabelwtwk.przeciwbólowych . Masakra