reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzieki dziewczyny tez mam nadzieje ze to bedzie ten kropek:)

Blastka - strasznie mi przykro...

Hoope - czekam na dobre wiesci:)

Malutkikaczorku o ktorej transfer? I ilo dniowy kropek?

Ja na 14 po blastke musze sie stawic:)

Dziewczyny milego piatku:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzień dobry
Dziekuje wszystkim za miłe i ciepłe słowa:)
Ja mam byc w klinice na 12 :)
I myślę sobie ze co ma być to będzie:)
Na siłę przeznaczenia nie oszukam :)
 
Dziewczyny trzymam kciuki za dziś Hooope86 wysokiej bety ,Ema Kaczorku niech kropeczki juz z wami zostaną :) Ewcia ja dalej trzymam kciuki razy trzy proszę nie stresować ni dzieci ze źle trzymają za ciocie Ewcie jeszcze nic nie przesadzone :biggrin2:;-) ;)
Przesadzi się w poniedziałek. ... ale czarno to widzę. ....
Ale gdzieś tam z tyłu jestem szczęśliwa ze miałam w sobie swój embrionek
 
Dziewczyny powodzenia na transferach niech kropki zostana z Wami na zawsze

Hooppe jakos nie moge uwierzyc w Twoje niepowodzenie , Bedzie dobrze mysl pozytywnie

Ja jestem dzis 5 dzien po transferze , luteina niestety lekko podbarwiona na braz -znam to u mnie to zly znak ale nie przestaje wierzyc

Przyjemnosci zycze

Jeszcze kilka dni do bety... trzymam kciuki, mocno, mocno [emoji110][emoji110][emoji110]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki Drogie. Dziękuję że pytacie. Beta < 0,1 wiecie, co to oznacza. Lekarz kazał odstawić leki. Wczoraj płakałam całą noc, bo to czułam. Dzisiaj już tylko bezbrzeżny smutek mi towarzyszy. Moja nadzieja umarła. Ale jestem całym sercem z tymi, które walczą i pragną i znów walczą.
Bardzo mi przykro :( ja też jestem po pierwszym niepowodzeniu więc domyślam się co możesz czuć:( ale głowa do góry,nie poddawaj sie i walcz dalej!
 
Jeszcze kilka dni do bety... trzymam kciuki, mocno, mocno [emoji110][emoji110][emoji110]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Wczoraj rano tez byla lekko podbarwiona , ale tak mini mini , pozniej juz nie i dzis rano to samo
Myslicie ze nie wszystko stracone ??
Okres mialam 12.09 wiec to chyba za wczesnie na cokolwiek a beta dopiero za dobry tydzien a juz sie tak zaczyna ...swietnie
 
Wczoraj rano tez byla lekko podbarwiona , ale tak mini mini , pozniej juz nie i dzis rano to samo
Myslicie ze nie wszystko stracone ??
Okres mialam 12.09 wiec to chyba za wczesnie na cokolwiek a beta dopiero za dobry tydzien a juz sie tak zaczyna ...swietnie
Jedynym pozytywnym obiawem ciąży jest beta. Reszta może znaczyć wszystko. ....
Ja mam dziś 12dpt 2 dniowego embrionka od wczoraj plamie ale co to znaczy dowiemy się w poniedziałek po becie.
Można bety robić wcześniej ......
Ale ja czekam do dnia 15 mając nadzieję .
Wtedy beta jest jednoznaczna daje albo 3 cyfry albo wcale.
 
reklama
Blastka, bardzo mi przykro :( Wypłacz się, wykrzycz i wracaj do walki.

Hoope, jeśli plamienie się nie rozkręciło, to nic straconego. Trzymam kciuki za wysoką betę :)

Powodzenia na transferach, dziewczyny!

Ewcia, chyba trzeba Cię przywołać do porządku ;) Koncentruj się na tym, że to plamienie implantacyjne. Kropek jest waleczny, da radę! Tyle osób tu za niego tupie nóżką, że nie może być inaczej :-*
Mój mały zuch. .... taki śliczny
 
Do góry