reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie też powoli zaczyna się bek :(
Od wczoraj planie na brązowo po kropelce. ...
Dziś z rana również ciemny brąz. ....
Mimo że Kate _07 mowie ze to może być implementacjne .Ale ja jakoś tego nie czuje .......
Wciąż modlę się o cud by ten 1 embrionek był zuch nad zuchy .
Ale ........

Absolutnie Ewa tak nie mysl. To Jest właśnie ten który zostanie z Wami na zawsze [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też powoli zaczyna się bek :(
Od wczoraj planie na brązowo po kropelce. ...
Dziś z rana również ciemny brąz. ....
Mimo że Kate _07 mowie ze to może być implementacjne .Ale ja jakoś tego nie czuje .......
Wciąż modlę się o cud by ten 1 embrionek był zuch nad zuchy .
Ale ........
Ewunka, zobaczysz będzie dobrze, to może być dobry znak.
 
Blastka, bardzo mi przykro :( Wypłacz się, wykrzycz i wracaj do walki.

Hoope, jeśli plamienie się nie rozkręciło, to nic straconego. Trzymam kciuki za wysoką betę :)

Powodzenia na transferach, dziewczyny!

Ewcia, chyba trzeba Cię przywołać do porządku ;) Koncentruj się na tym, że to plamienie implantacyjne. Kropek jest waleczny, da radę! Tyle osób tu za niego tupie nóżką, że nie może być inaczej :-*
 
Dziewczyny trzymam kciuki za dziś Hooope86 wysokiej bety ,Ema Kaczorku niech kropeczki juz z wami zostaną :) Ewcia ja dalej trzymam kciuki razy trzy proszę nie stresować ni dzieci ze źle trzymają za ciocie Ewcie jeszcze nic nie przesadzone :biggrin2:;-) ;)
 
reklama
Do góry