reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga i wymiary w ciąży :)

reklama
Znam dwie dziewczyny, które w ciąży przytyły po 18 kg i teraz to takie zgrabne laski, ze w życiu byś nie powiedziała, ze tak mogły przytyć i wrócić do formy
emoji6.png
No tak , znam dziewczyny co po 30 przytyly i teraz wygladaja lepiej jak przed ciaza a jedna po 3 msc juz doszla do wagi sprzed ciazy ;) dlatego sie pocieszam ze karmienie piersia mnie uratuje hehe + pas i cwiczenia po pologu :) jestem dobreju mysli...
 
W pracy miala kolezanke chuda jak nie wiem kiedys przyniosla zdjecia z czasu jak byla w ciazy przytyla 30kg ! A wszystko zrzucila w 3 miesiace

thgfflw1k3inkyc3.png
 
chcecie zawal to prosze bardzo - 18kg na + :cool::no: i 116cm w pasie.. wieloryb haha :D
Z pierwszym synkiem w dniu przyjęcia tydzień przed porodem miałam 25 kg na plusie
W dniu wypisu po porodzie już miałam - 10 kg, następne 5 w miesiąc i te 10kg prawie udało mi się rzucić do zajścia w obecną ciążę , dokładnie 1,5 kg mi zostało
 
Ja z Patrykiem przytylam 9 kg
Z Filipem przytylam 24 kg
Zrzucilam ! Samo w sumie zeszlo bo wiecej to byla woda ktora sie zaczela odkladac w organizmie przy kosmicznym cisnieniu I stanie przedrzucawkowym.

Teraz mamy 30 tydzien a ja 9,5 kg na plusie.

Start z wagi 57 kg
30 tydzien 66,5 kg

Na wysokosci pepka mamy juz 105cm !!!! [emoji44]


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
12 kg na plusie.
Początkowa: 60kg
Po 1 trymestrze: 58.5kg
Obecnie 32tc: 70 kg
cb7wugpju04jz4q8.png


Ja podobnie - tylko zaczynałam od 63kg!
Uff nie jestem sama...
Gin mnie zawsze opieprza że tyje za dużo bo z cukrami powinnam prawie nic nie tyc - a nie jem słodyczy i ograniczam ogólnie syf jedzeniowy - a moja Helen malutka - wszystko we mnie idzie :/
Kiedy dzieciaczki najbardziej rosną! ?

Powodzenia w kuchni ;)
 
reklama
Do góry