reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kiedy zmienili. ? Bo ja w sierpniu byłam dać do biura do sprzedaży i tak mi powiedzieli :mad:
U nas nie było jeszcze fundamentów i kolejne próby w poszukiwaniu tego jajka to kosztuje. .... tyle z wypłaty nie odłozymy wiec chcieliśmy sprzedać działkę. Bo jak 4 stymulacjia nie da rafy to pewnie będzie 5 .A każde takie podejście to ....... Same leki ok 2500 €
Działkę kupiliśmy dla dziecka a teraz trzeba sprzedać by mieć szansę spróbować je mieć .....
Zycie. .....
Chyba 21.08 albo jakoś tak. Ale zmiany dotyczą bardziej opisu użytków w księgach, ewidencjach itp. Jak masz MPZP to geodeta zrobi Ci zmiany na mapach, złożysz to w starostwie /gminie, potem wniosek, wniosek do kw...itp itd.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Współczuję Wam dziewczyny , że tyle musicie płacić :-( w Szwecji 3 pełne cykle aż do poczęcia potomka są refundowane. Jedyny koszt to max ok 1.5 zł za leki reszta też jest później za darmo. Jeden cykl to pobranie komórek, implantacja po jednej i tak aż do wyczerpania zarodków z pierwszego pobrania. Czas oczekiwania od zgłoszenia do pierwszej wizyty to 6 miesięcy. W tym czasie z reguły robi się diagnostykę. Wiedziałam jak jest w Polsce bo byłam związana ze służbą zdrowia przez 10 lat. Stąd gdy dr tutaj poinformował mnie o procedurze byłam pozytywnie zaskoczona.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszczę...a u nas nie dość że zabrali refundację, to jeszcze chcą tak namieszać, że szanse na powodzenie spadną do kilku %.. przeraża mnie to...

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Współczuję Wam dziewczyny , że tyle musicie płacić :-( w Szwecji 3 pełne cykle aż do poczęcia potomka są refundowane. Jedyny koszt to max ok 1.5 zł za leki reszta też jest później za darmo. Jeden cykl to pobranie komórek, implantacja po jednej i tak aż do wyczerpania zarodków z pierwszego pobrania. Czas oczekiwania od zgłoszenia do pierwszej wizyty to 6 miesięcy. W tym czasie z reguły robi się diagnostykę. Wiedziałam jak jest w Polsce bo byłam związana ze służbą zdrowia przez 10 lat. Stąd gdy dr tutaj poinformował mnie o procedurze byłam pozytywnie zaskoczona.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo Ci zazdroszczę ... :( a u nas....Masakra, każdy grosz trzeba dokładać, a i to często się wystarczy, więc kredyt za kredytem....
 
Chocolateri, az miło poczytać .

Dziewczyny z Austrii, macie refundację?
A jak w innych krajach? bo chyba z rożnych miejsc sa tu dziewczyny


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej ja z Austrii. Refundacja 4 razy. Placi sie ok 4000 w przeliczeniu na zlotowki. Takze I tak mniej niz w Pl. Pozdrawiam

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szkoda, że u nas już nie ma szans na refundacje...

U mnie dzisiaj przyszła @ dosłownie jak z kranu... Dziwne.
Malinus ja dostalam wczoraj wieczorem plamienie dzis juz zaczyna sie I bol brzusia jest taki ze to cisza przed burza. Strasznie sie boje okresu :( kazdy roznie reaguje na hormony. Ja kiedys przyjmowalam jakis tam hormon I po jego odstawieniu wyladowalam na lyzeczkowaniu hmmm wiec nie lubie probowac nowosci a tu przy stymulacji I po niej troche sie naszprycowalam. Pozdrawiam. Mam.nadzieje ze szybko.ci minie I bez bolu.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiera Popławska ale słyszałam że już nie przyjmuje bo jest już słaba. O ile o nią chodzi? Ale nie wiem ile w tym prawdy.

Wiera Popławska ale słyszałam że już nie przyjmuje bo jest już słaba. O ile o nią chodzi? Ale nie wiem ile w tym prawdy.
Tak "babka z Orli" to pani Wiera, fakt jest już słaba ale dalej przujmuje tylko czasami jak opada z sił to wygania Ja do niej nie jezdże za to moja rodzina cała jedzi i nie wiem czy to ona pomaga czy zbieg okoluczności ale zawsze próby są wysluchane !!!
 
Malinus ja dostalam wczoraj wieczorem plamienie dzis juz zaczyna sie I bol brzusia jest taki ze to cisza przed burza. Strasznie sie boje okresu :( kazdy roznie reaguje na hormony. Ja kiedys przyjmowalam jakis tam hormon I po jego odstawieniu wyladowalam na lyzeczkowaniu hmmm wiec nie lubie probowac nowosci a tu przy stymulacji I po niej troche sie naszprycowalam. Pozdrawiam. Mam.nadzieje ze szybko.ci minie I bez bolu.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Biedna... Trzymam kciuki zeby dość łagodnie przeszła. U mnie w miarę bez bólu, ale za to intensywnie ...
 
reklama
Współczuję Wam dziewczyny , że tyle musicie płacić :-( w Szwecji 3 pełne cykle aż do poczęcia potomka są refundowane. Jedyny koszt to max ok 1.5 zł za leki reszta też jest później za darmo. Jeden cykl to pobranie komórek, implantacja po jednej i tak aż do wyczerpania zarodków z pierwszego pobrania. Czas oczekiwania od zgłoszenia do pierwszej wizyty to 6 miesięcy. W tym czasie z reguły robi się diagnostykę. Wiedziałam jak jest w Polsce bo byłam związana ze służbą zdrowia przez 10 lat. Stąd gdy dr tutaj poinformował mnie o procedurze byłam pozytywnie zaskoczona.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w Hiszpani tez mam refundacje 3 stymulacji i wszystkich transferow .....
Ale dla niektorych to mało. ..
I potem prywatnie jest juz nieco gorzej 2500 € leki ok 8000 € klinika ( sa tez tansze po 5000 ) no i dodatkowe badania.... to robi sie kolorowo .... no ale cóż
 
Do góry