reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Chyba 21.08 albo jakoś tak. Ale zmiany dotyczą bardziej opisu użytków w księgach, ewidencjach itp. Jak masz MPZP to geodeta zrobi Ci zmiany na mapach, złożysz to w starostwie /gminie, potem wniosek, wniosek do kw...itp itd.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Jutro zadzwonie do agencji zapytac czy te zmiany dotycza mojej dzialki . Dzięki
Ja mam dzialke rolno budowlana z warunkami zabudowy i pozwolili mi sprzedac tylko część budowlana a rolna by sobie kwitła ......
Ale to dla mnie bez sensu na co mi to pole z lasem i jeziorem jak budowlana jest z przodu .....
 
reklama
w Niemczech jest refundacjia zależna od ubezpieczenia czyli 100%,75% albo 50%,my mamy 50% refundacji dopłacamy jakieś 2000 tyś euro,mrożenie zarodków to koszt 500 euro,crio kosztuje 1000 euro
 
Weekend tym razem wolny od wizyt ale
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Październik mamy to kobietki to bedzie nasza jesien niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Dzieciaczki przychodza na swiat :* ❤❤❤
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala

Październik
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo



24:kasik99- betowanie 1
24:Mawila - betowanie 2
24:s.łódż - transfer
25:ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:malutkikaczorek -wizyta przed crio
26:Koniczyna82 - wizyta w klinice rozpoczynajaca podejscie do ivf
27: kreatola- wizyta pecherzykowo/serduszkowa
27:Rustynka - criotransfer
28:ema51 - wizyta pecherzykowo/serduszkowa
31:butterfly -badania prenatalne
31:BeataWarszawa - betowanie 1

Listopad
1:AniaCh83 - badania prenatalne
2:Koniczyna82- rozpoczecie stmulacji
2:katherina203 - wizyta u lekarza prowadzacego ciążę
2:BeataWarszawa -betowanie 1
3: katherina203- badania prenatalne
3:Klarsa - betowanie 1
4:gosia321 - betowanie 1
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:zojkazojka - wizyta w klinice
9:Małgos86 - wizyta w klinice nowy plan dzialania
10:butterfly -wizyta u gin prowadzacego ciążę
17:Olusja1987 - termin cc witamy na swiecie upragnionego synka
20:husan -wizyta u gin prowadzacego ciążę
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę

Grudzień
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisoac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤
 
Powiedzcie mi kochane czy moge sobie zaparzyc meliske
No tak mnie m wkurwil dzis ze normalnie nie moge wytrzymac :)

Małgosiu, Idz na spacer.
Złość piękności szkodzi.
Nie denerwuj sie.

Ja sie nigdy nie klocilam z m. Nawet ostatnio mowi do mnie ze trzeba wziąć sie znowu do roboty, mam powiedzieć kiedy chce zacząć od początku wszystko to on zaczyna ze mną walkę. Mam ogromne wsparcie!
Najpierw kariotypy.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czołem :-*
Ja sobie pozwoliłam wczoraj na wyjście taki babski wieczór z kumplami oczywiście dla mnie bezalkoholowy. Pomimo to było super dawno się tak nie uśmiałam,chwila relaksu i zapomienia o tematu "mamą być ". Moje dziewczyny mocno mnie wspierają w walce o dzidzię i w związku z tym że nie ma mojego M w czwartek jadą że mną one :*
Nie wiem czy dobrze robię ale nie będę zostawać po crio w Białymstoku tylko wracam do domu około 120 km trasa jest całkiem spoko a i jedziemy koleżanki samochodem hybrydowym w automacie co myślicie?
Zastanawia mnie czy skoro nie biorę żadnych leków przed i po czy brać te nospe.
Ale raczej nie zaszkodzi
Miłego wieczoru życzę!
 
Czołem :-*
Ja sobie pozwoliłam wczoraj na wyjście taki babski wieczór z kumplami oczywiście dla mnie bezalkoholowy. Pomimo to było super dawno się tak nie uśmiałam,chwila relaksu i zapomienia o tematu "mamą być ". Moje dziewczyny mocno mnie wspierają w walce o dzidzię i w związku z tym że nie ma mojego M w czwartek jadą że mną one :*
Nie wiem czy dobrze robię ale nie będę zostawać po crio w Białymstoku tylko wracam do domu około 120 km trasa jest całkiem spoko a i jedziemy koleżanki samochodem hybrydowym w automacie co myślicie?
Zastanawia mnie czy skoro nie biorę żadnych leków przed i po czy brać te nospe.
Ale raczej nie zaszkodzi
Miłego wieczoru życzę!
Hej... Ja tez po crio do domu wracalam zaraz... Jakies 160km... Tak wiec raczej nie powinno to miec wplywu... Z zakazanych rzeczy byla tylko goraca kapiel i sex w dzien crio... :)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry