reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mnie mdli non stop przechodzi tylko na chwilę po jedzeniu ale jest na tyle ok ze nie wymiotuję.
Wizytę mam na 4 listopada u swojej gin ale za 2 dni mam jeszcze umówiną wizytę rezerwową u innej gin i chyba pójdę podejrzeć fasolkę :)

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Młodamama trzymamy [emoji109][emoji109][emoji109]
SisiP witaj [emoji4]
Dostałam schizy [emoji34] nie mam mdłości, nie wymiotuje, dobrze się czuję. .. o rany co jest ???? Kurcze jak Was czytam to się zastanawiam czy wszystko ze mną ok? Piję kawę i jem serniczek [emoji4] mam nadzieję że ta różnica polega na wieku ciąży i ja juz mam to za sobą [emoji54] Halo ? Pytam czy któraś z ciężarówek czuje się dobrze? ??

Ja w pierwszej ciąży czułam się dobrze na początku. Żadnych dolegliwości :D




wniduay3s76h08au.png
 
ja póki co nie mam żadnych dolegliwości :) poza brzuchem jak napompowanym. A co do pytania to mam hodowle kotów brytyjskich w pełni legalną :D jestem pasjonatką, ale teraz przy trójce maluszków to chyba zawieszę na jakiś czas swoje pasje bo nie ogarnę
 
Zabijcie mnie... Zdycham. Nie chce mi się jeść a jestem głodna. W dwóch poprzednich ciążach ani razu mnie nie zemdliło i jestem w szoku. Liczę na cud że przejdzie nic już nie pomaga. Jedno szczęście że nie wymiotuje wtedy nie trzebabylo by mnie odbijać...
 
ja póki co nie mam żadnych dolegliwości :) poza brzuchem jak napompowanym. A co do pytania to mam hodowle kotów brytyjskich w pełni legalną :D jestem pasjonatką, ale teraz przy trójce maluszków to chyba zawieszę na jakiś czas swoje pasje bo nie ogarnę
O matko marzy mi się brytyjczyk ale ceny z nóg zwalają więc narazie tylko marzę [emoji6]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry...

No mdłości masakra!!!!
U mnie zależne od tego co jem. upiekłam chleb i wyszedł niedobry... muszę kupić lepszą mąkę dziś.

Brzuch mnie boli... okresowo raczej. ale jest to dokuczliwe. szczególnie jak długo siedzę. i mnie to martwi.
i mogłabym pójść teraz na drzemkę...

Też mam w środę wizytę także jest nas 3!!!!! zapytam o ten brzuch bo mam dość... chyba skrócę dzień pracy. szef nie będzie zadowolony. ale chyba mam to w dupie. jakby kupił kanapę abym mogła odpocząć w międzyczasie, to co innego!!!!!
 
Ja cały dzień czuję pawia w gardle, póki co siedzi i odpukać nie wychodzi.

Zjadlam bułkę i trochę chrupek kukurydzianych...


74703e3ksg0ul1uj.png
 
Dziewczyny któraś z Was bierze Acard ? Od ktorego tygodnia bierzecie go?
Bo ja mam dylematy ;( jak kiedys bylam na kontroli to moj lekarz powiedzial po uslyszeniu mojej histori ze w ciazy bede musiała go brac. Ze ta ciąża to wpadka i wizyta w czwartek ( do mojego lekarza) moj mąż mnie nakreca, zeby juz na jutro umowila sie ;/ zeby nie czekac do czwartku i isc do innego jak najszybciej. Mam mętlik w głowie ;( nic sie zlego nie dzieje, tylko ten mój mąż panikuje zebym ten lek jak najszybciej zaczela brac ;/




wniduay3s76h08au.png
 
Hej :) Ja podobno jak niektóre dziewczyny - nie mam żadnych objawów oprócz nabrzmiałych i lekko bolących piersi. No i częstsze siusiu.:) W środę mam wizyte i baaaardzo sie boje. W dodatku w 4t2d miałam dwa pęcherzyki. Umieram ze strachu i ciekawości :)
 
reklama
Dobry...

No mdłości masakra!!!!
U mnie zależne od tego co jem. upiekłam chleb i wyszedł niedobry... muszę kupić lepszą mąkę dziś.

Brzuch mnie boli... okresowo raczej. ale jest to dokuczliwe. szczególnie jak długo siedzę. i mnie to martwi.
i mogłabym pójść teraz na drzemkę...

Też mam w środę wizytę także jest nas 3!!!!! zapytam o ten brzuch bo mam dość... chyba skrócę dzień pracy. szef nie będzie zadowolony. ale chyba mam to w dupie. jakby kupił kanapę abym mogła odpocząć w międzyczasie, to co innego!!!!!
Jaaa..ja tez w srode ide na wizyte :-)

uwo9dqk323h73wzt.png
 
Do góry