reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hej :) Ja podobno jak niektóre dziewczyny - nie mam żadnych objawów oprócz nabrzmiałych i lekko bolących piersi. No i częstsze siusiu.:) W środę mam wizyte i baaaardzo sie boje. W dodatku w 4t2d miałam dwa pęcherzyki. Umieram ze strachu i ciekawości :)
To tak jak ja :) u mnie tez dwa pecherzyki tylko u mnie juz z serduszkami.



 
reklama
Witajcie Dziewczyny, nie odzywalam się przez weekend, bo mam fatalne mdłości. Jest mi mój stop niedobrze, cały czas mdli. Na szczęście, póki co nie kończy się to wymiotami.
Ja pierwsze wizytę mam jutro.

Witam serdecznie nowe Mamy!

Moje dziecko właśnie zrobiło druga kupę, idę przebierać, dzisiaj to wyjątkowe wyzwanie dla mnie :(
 
Anula1988 w jakim wieku masz dzieciątko?

Jej ja się odzwyczaiłam od pieluch, mój 3 latek coraz bardziej samodzielny, a tu znowu się zacznie. I to wstawanie w nocy... ale piszę to z uśmiechem na ustach więc chyba nie jest źle ;)


74703e3ksg0ul1uj.png
 
Ja żeby wiedzieć który dokładnie jest tydzień i dzień, codziennie odświeżam sobie suwaczek, bo przy moim rozkojarzeniu czasem zapominam jak się nazywam [emoji23][emoji23][emoji23]

hchy3e3k141c0230.png
 
reklama
Do góry