reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny ja właśnie czekam na prenatalne. Miałam już pobrana krew i teraz po numerkach bedą wołać na USG i wywiad z lekarzem. Wszystko razem około 3 godzin ma trwać :/.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Faktycznie dlugo ale ciesz sie zobaczysz dzidziusia :) na fajnym sprzecie na pewno :)
Powodzenia !! Trzymam kciuki !

Ja dzis wstalam przed 8 ledwo co i ledwo poszlam na badania a moj maz sobie w najlepsze spal ;)
Wstawilam leczo i chyba zasne na stojaco :(
Kawy nie mialam w ustach od wrzesnia wiec wypije sobie mocniejsza herbate hihi :)
Ogolnie to tak mi sie chce pic ze wszystko bym wypila :)
 
reklama
ja jeszcze nic nie dostałam.

Kurde, znowu COŚ mnie łapie! jak ja mam być co dwa tygodnie przeziębiona to ja dziękuje:/
A poleżeć dziś nie poleżę, zaraz muszę jechać z Pati do poradni p-p :/ A tak mi się nie chce. Wrócę i pod koc! co za pech.

Mnie tez cos na wieczor gardlo smyralo ale zawsze biore halls'y i jakos pomaga i wode letnia z cytryna i lyzka miodu rano i wieczorem :)
 
Mnie nie gardło, przeziębienie, czuje się to w kościach ;) wypiłam wodę z miodem i dwie herbaty z sokiem malinowym. Czy można brać rutinoscorbin?
 
Już nie wiem gdzie pisać ;) jest tu jeszcze mama która wspominała coś ze będzie miała katalog z kolorystyka wózków mutsy 2017? Jest może jeszcze?
 
Dziewczyny już po prenatalnych jestem. Lekarz praktycznie nic nie mówił, tylko podawał jakieś wartości pielęgniarce, ktore oczywiście mi nic nie mówiły. Na koniec powiedział, ze wszystko jest ok, po wyniki mam sie zgłosić za 2 tygodnie. Jedyne co wiem to tętno maluszka 150. Płci nie chciał powiedzieć.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry