reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

reklama
Mam synka więc po cichu liczę na córkę. Nawet dla dziewczynki imię już wybrałam :-) Synka mam z pierwszego związku a mój partner nie ma dzieci więc marzy o chłopcu.
Może na badaniach prenatalnych w styczniu coś już będzie wiadomo :-)
 
To może i ja dołączę :) Kiedyś zaczepił mnie facet z kartami na ulicy i prosto z mostu powiedział ''ooo Pani to będzie miała dwóch chłopaków''. Nie wiem czemu ale zapamiętałam to do dzisiaj :D Nie mam jeszcze dzieci ale zawsze marzyła mi się parka, w pierwszej ciąży czuję, że to może być chłopak, z resztą mój mąż odkąd się dowiedział cały czas powtarza On, On, On ... ale jak chyba każda kobieta marzy mi się też córeczka, ale i na nią przyjdzie czas poczekamy :)
W rodzinie płcie są podzielone, więc zobaczymy :)

P.s. Dzisiaj śniło mi się, że urodziłam w Walentynki, oczywiście Walentego :D
 
Mój M chciałby syna ale przeczuć nie ma, ja bym oczywiście chciała córkę ale przeczuć też nie mam żadnych ;) Wiem, że to banał ale dla mnie naprawdę najważniejsze jest żeby w ogóle się urodziło i było zdrowe :)

p19uflw1vekq68fq.png
 
Ja zawsze chciałam mieć córeczkę - no i udało się. Ale nie myślałam co będzie modliłam się żeby było zdrowe.
 
reklama
Do góry