reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak sił

reklama
W swoim łóżeczku z nami w sypialni , mam ja dosunieta do swojego łóżka więc zawsze mogę wsadzić rękę . Ale dziś kazała mężowi zdjąć bok żeby mogła się przytulać .zaczyna się przeturliwac na boczki
To nie je dużo, ale może nie potrzebuje.
Myślę, ze robisz wszystko ok. Córeczka ma teraz taki tryb i prawdopodobnie się jej to później zmieni.Spróbuj może mniej się z nią bawić, bo może ma za dużo bodźców, które utrudniają jej zasypianie i w ciągu dnia i w nocy.
 
Drogie mamy piszę, ponieważ nie daje już rady. Mam trzymiesieczna córkę , która bardzo kocham ale czasami brak mi już sił i cierpliwości . W ciągu dnia wigilię nie śpi , a jak usnie to tylko na rękach i nie daje się odłożyć , nawet nie ma jak siku zrobić . Je kiedy chce i ile chce a broń Boże nie daj jej mleka to pisk niesamowity. W nocy potrafi budzić się co godzinę żeby tylko ja ponosić . Już nie wiem czy to ja coś źle robię czy ona po prostu taka jest .
Koleżanka też tak miała, pomimo , że karmila piersią musiała dokarmiać butlą. Ze spaniem to okropnie tylko dżemki sobie urządzał. Tak się męczyli chyba jak roczek skończył mieli więcej wytchnienia. Życzę ci wytrwałości.
 
Z tego co słyszę od moich znajomych też maja podobne sytuacje. Ale każdy się pociesza że kiedyś to minie, maluchy wyrosną z tego. Życzę ci dużo cierpliwości.
 
Nam ratowala zycie i dawala chwile wytchnienia elektryczna hustawka-kolyska z Fisher Price. Bo poza tym, to moja byla taka terrorystka, jak Twoja. spac nie chciala ani w swojej kolysce, a ni w wozku, odlozyc po uspieniu sie nie dala...jedynie na spacerze pospala, ale to do pewnego wieku, potem juz nie chciala , tylko podziwiala swiat. Pocieszalam sie zawsze wynikami badan, ze takie "niegrzeczne" dzieci sa bardziej inteligentne ;)
 
Moja córeczka byla tak samo placzliwa i nadwrazliwa. Myślę, że z powodu wczesniactwa. Nie dawalam sobie juz rady i w koncu poszlam do psychiatry...pomógł mi bardzo, bo nie dość ze moglam się wygadac to jeszcze dostalam tabletki antydepresyjne. Okazuje się, że mialam depresje poporodowa o której nawet nie wiedzialam. A mozliwe ze córeczka wylapywala tez moje nastroje... generalnie było bardzo ciezko...

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli brak Ci sił i jesteś zdeterminowana to ułóż sobie dziecko zgodnie z metodami Tracy Hogg ;) ja też mam bardzo wymagająca niunia ale nrie zdecydowałam się a metody Tracy, wolę tulic i nosic;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przy mm dziecko powinno być karmione co 4-5 godzin. 5 posiłków na dobe wiec nie próbuj częściej! Te zalecenia nie są bez powodu! To nie piers!! :)ja tak nie mam też ma 3 m. Mój synek. Przesypia całe noce. Chyba moja droga przyzwyczailias do noszenia nie? ;) jak miałam taki problem na początku lekarka zapytała gdzie Mały zasypia w ciągu dnia? Odp wszędzie. Ona na to ze jak widzę ze robi się senny odkładać do łóżeczka. Po 2 dniach pomogło. A rytuały? Macie jakieś? Kąpiel? Masaż? Spróbuj tez "zatankować" dziecko do pełna wieczorem ;) zastanów się nad zmianą mleka. U mnie (w holandii) są mleka dla tzw. Głodnych dzieci. Albo kaszke do butelki one są od 4 miesiące ale lekarz mi powiedział ze można już w 3 jak maluch jest wyglodnialy :)
 
reklama
Do góry