reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;)

Witam kochane! Znów tu wróciłam, prędzej sie nie udało ale juz dziś wiem ze mała fasolka siedzi we mnie! Dziś testowałam, mamy dwie kreseczki [emoji5][emoji5][emoji5] ale jestem szczęśliwa!! Czekam na M aż wróci z pracy żeby podzielić się z nim tą radosną nowiną! A teraz lecę do sklepu po jakiś prezencik żeby zapamiętał tą chwile na zawsze hihi może buciki? Co Wy na to? Pozdrawiam wszystkich [emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
4abdbfdf513f8db83b19699b3b51781e.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam na imię Dorota, 21 l [emoji6] mieszkam w Niemczech (okolice Kassel) ale pochodzę z woj. lubuskiego. Pracuje w restauracji razem z moim M [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie jestem tu nowa [emoji4] z moich obliczeń wynika ze na świat powitamy naszego pierwszego maluszka właśnie we wrześniu.Nazywam się Patrycja mam 23 lata jestem z Warszawy [emoji8] pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy dużo zdrowka[emoji8]
4e3cb51f0cef8f5a17189126494e1d39.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a komu już mowilyscie o ciąży?:) Mnie bardzo korci żeby powiedzieć całej rodzinie:) ale sama nie wiem czy to nie za szybko..

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Najpierw tutaj się przywitam. Mam na imię Marta, mam 32 lata (jeszcze :-) ) jestem z woj. łódzkiego. Mam już dwójkę synów. Teraz marzy mi się córeczka, no ale zobaczymy. Strzał był 3 dni przed owu 1 x i udało się więc szansa jest.
 
Do góry