reklama
  1. Specjalnie z myślą o naszych przyszłych babyboomowych mamusiach przygotowaliśmy konkurs brzuszkowy. Bardzo nam zależy, żeby do testów i konkursów zaangażować naszą społeczność i dlatego najbliższe działania zadedykowaliśmy właśnie Wam <3 W końcu BB Mamy są najfajniejsze. Sama nią jestem, to dobrze wiem:) Pozdrawiam i zapraszam do konkursu KONKURS ania ślusarczyk (aniaslu)
    Zamknij powiadomienie

Poznajmy się ;)

Temat na forum 'Wrześniowe mamy 2017' rozpoczęty przez Nevka, 27 Grudzień 2016.

1. Cos_tam_marze

Cos_tam_marze Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czesc! Mysle, ze moge dołączyć do Was :) zrobilam 3 testy i wszystko wskazuje na to, ze zostane MAMA. Nazywam sie Justyna, mam 26 lat, obecnie mieszkam poza granicami naszego kraju o ciaze staraliśmy sie z mezem od 3 miesiecy. Sama jeszcze nie wierze, ze sie udalo

2. Cos_tam_marze

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czuje sie podobnie

3. reklama
  4. jagus_87

jagus_87 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witamy:)
    Powodzenia:)

5. Natuszka21

Natuszka21 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Natalia 25 lat. Mieszkam w Anglii. W lipcu zalatujemy do Polski, mieszkac w Nowym Targu gdzie mamy domek i skąd pochodzę. Mam wspaniałego 29 letniego męża Dominika i prawie 3 letnia coreczke Maje.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

6. Paulaq23

Paulaq23 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Paulina :) 34 lata, mężatka od prawie 14 lat, mam 12 letniego syna, jesteśmy z Krakowa a mieszkamy w Holandii, 2 ciąża 6 tydzień

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Ostatnia edycja: 20 Styczeń 2017
  7. Cos_tam_marze

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam i zycze powodzenia.
    Chyba jestesmy w podobnej sytuacji. Mieszkam w Belgii wiec mamy podobnie z lekarzami... chyba niestety poki co:(

8. Paulaq23

Paulaq23 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witaj
    Jestem po pierwszej wizycie u położnej która zrobiła tylko długi wywiad i dała skierowanie na badanie krwi. Usg po 10 tyg . dopiero

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

9. Cos_tam_marze

Najlepsze odpowiedzi:
    0

10. reklama
  11. gie_er

gie_er Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To może ja tez się kulturalnie przestawię;) Mam na imię Gabrysia i mam 25 lat. W 2011 urodziłam córeczkę Nadię, a o fasolkę staraliśmy się rok z kawałkiem.

12. wiewiórek

wiewiórek Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam wszystkie super mocno! Ja jestem Natalia 28lat z Warszawy. Zaczynam właśnie 8 tygodni bite leżenia na l4. Od 6 lat miałam diagnozę bezpłodności. Wpadłam nagle bez planowania, ból piersi przez 20dni i brak @ skłonił do zrobienia testu. A potem jedno i drugie usg. Miały być blizniaki, ale życie dało dalszą drogę drugiemu. A więc walczę!;) buziaki!

Załączniki:

• image.jpg
      image.jpg
      Rozmiar pliku:
      381,5 KB
      Wyświetleń:
      108

Poleć forum