reklama

Poznajmy się ;)

Temat na forum 'Wrześniowe mamy 2017' rozpoczęty przez Nevka, 27 Grudzień 2016.

1. Kuchcikowa1

Kuchcikowa1 Zaangażowana w BB

Witam kochane! Znów tu wróciłam, prędzej sie nie udało ale juz dziś wiem ze mała fasolka siedzi we mnie! Dziś testowałam, mamy dwie kreseczki ale jestem szczęśliwa!! Czekam na M aż wróci z pracy żeby podzielić się z nim tą radosną nowiną! A teraz lecę do sklepu po jakiś prezencik żeby zapamiętał tą chwile na zawsze hihi może buciki? Co Wy na to? Pozdrawiam wszystkich

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

2. Kuchcikowa1

3. reklama
  4. Kuchcikowa1

A ja mam na imię Dorota, 21 l mieszkam w Niemczech (okolice Kassel) ale pochodzę z woj. lubuskiego. Pracuje w restauracji razem z moim M

5. NeSSi

NeSSi Nie cierpię cierpieć Moderatorka

A my tu piszemy Link do: Wrześniowe mamy 2017

6. patkalea

patkalea Zaangażowana w BB

Witajcie jestem tu nowa z moich obliczeń wynika ze na świat powitamy naszego pierwszego maluszka właśnie we wrześniu.Nazywam się Patrycja mam 23 lata jestem z Warszawy pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy dużo zdrowka[​IMG]

Ostatnia edycja: 15 Styczeń 2017
  7. naticzek

naticzek Fanka BB :)

Testy i beta hcg mówią że to ciąża i to jakiś 4 tydzień wizyta u ginekologa za tydzień :)

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

8. Karolcia89

Karolcia89 Fanka BB :)

naticzek jaka miałaś wynik bety w 4 tyg ?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

9. naticzek

317:)

10. reklama
  11. naticzek

Dziewczyny a komu już mowilyscie o ciąży?:) Mnie bardzo korci żeby powiedzieć całej rodzinie:) ale sama nie wiem czy to nie za szybko..

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

12. marcia331

marcia331 Fanka BB :)

Najpierw tutaj się przywitam. Mam na imię Marta, mam 32 lata (jeszcze :-) ) jestem z woj. łódzkiego. Mam już dwójkę synów. Teraz marzy mi się córeczka, no ale zobaczymy. Strzał był 3 dni przed owu 1 x i udało się więc szansa jest.

Poleć forum