reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;)

To ja tez sie przedstawie hihi.. Mam na imie Ania, mam 26 lat. Od 7 lat w malzenstwie i mam 7 letnia corke. Jestem jeszcze przed wizyta u gina. Aktualnie koncowka 6 tyg:p
 
reklama
Formalnie też się tutaj przedstawię.
Mam na imię Agnieszka, mam 25 lat (26 w sierpniu). To moja druga ciąża, ale tym razem liczę na szczęśliwe rozwiązanie. Jestem szczęśliwa i przerażona jednocześnie.
 
Zosia/Agnieszka lat jeszcze 34 (niebawem to się zmieni), 5 lat starań, jedno poronienie i po 9miesiącach kolejna ciąża. Mam już 7 letniego syna. Na forum od 2009 roku. Od 10 lat mężatka.
 
Zosia/Agnieszka lat jeszcze 34 (niebawem to się zmieni), 5 lat starań, jedno poronienie i po 9miesiącach kolejna ciąża. Mam już 7 letniego syna. Na forum od 2009 roku. Od 10 lat mężatka.
Zosia? Jal będę miała kiedyś córkę to tak właśnie dam jej na imię [emoji7]

eiktrjjge03lkilf.png
 
Cześć:) Jestem Magda, mam 22 lata. Wczoraj - dwie kreski na teście ciążowym. Dzisiaj- wizyta u ginekologa, 5/6 tydzień ciąży. W małżeństwie jestem od 1,5 roku. Nie planowaliśmy z mężem jeszcze dzieciątka ale liczyliśmy się z tym, że może się pojawić. Cieszymy się obydwoje, jednak jesteśmy też nieco ,,przerażeni''. Jest to nasze pierwsze dziecko. Kompletnie nie wiem jeszcze co robić, gdzie iść, jak się odżywiać.
 
Cześć dziewczyny :) Mam na imię Kasia i również wygląda na to, że mogę do Was dołączyć. Mam 30 lat, jestem po ślubie 6 lat, a staraliśmy się o dzidzię ok 5 miesięcy, w tym 3 cykle z monitoringiem owulacji, oraz prowadzeniem kalendarza. Będzie to nasze pierwsze dziecko i cieszę się niesamowicie! Ogrom szczęścia mną zawładnął ale i przerażenie co będzie dalej i jak sobie damy radę.
 
Cześć Dziewczyny :) wszystko wskazuje na to że po raz trzeci zostanę mamą [emoji85] niby się staraliśmy przez ostatnie kilka miesięcy ale jesteśmy w wielkim szoku ! Mam 38 lat , dwójkę synów ( 9 i 5) i oczywiście marzę o księżniczce [emoji175].


oar8rjjgbzf8ekll.png
 
reklama
Do góry