reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;)

reklama
Hej kochane mamuśki! Mam na imię Klaudia mieszkam w Poznaniu. Mam 25( PRAWIE 26) lat. To jest moje pierwsze dzieciątko. Jest to koniec 5 tyg...a za tydzień w piątek mam wizytę u gin. Mam nadzieje ze juz zobaczę moja fasolkę :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie przyszłe mamy!
Chcialam do Was dołączyć Mam na imie Paulina, mieszkam w okolicach Torunia, mam 26 lat. Jest to moja druga ciąża. Mam córke 10 letnia. 26 wrzesnia mialam laparatomie z powodu ciąży pozamacicznej i po 3 miesiącach udalo sie zajsc w ciaze prawidlowa termin na 1 września 2017.
 
Witajcie przyszłe mamy!
Chcialam do Was dołączyć Mam na imie Paulina, mieszkam w okolicach Torunia, mam 26 lat. Jest to moja druga ciąża. Mam córke 10 letnia. 26 wrzesnia mialam laparatomie z powodu ciąży pozamacicznej i po 3 miesiącach udalo sie zajsc w ciaze prawidlowa termin na 1 września 2017.
Witamy [emoji4]

eiktrjjge03lkilf.png
 
Witamy wszystkie nowe mamusie [emoji173]️


f2w3rjjgpsehityp.png


Ale mi głupio, byłam pewna, że się tu przedstawiałam ale jednak nie [emoji33]
Adrianna, 37 lat, mama z długim stażem, mam pięcioro dzieci oczekujemy szóstego [emoji7][emoji173]️[emoji173]️
 
Hej:))

Witam się i ja, pewnie jako jedna z ostatnich:)

Mam na imię Alicja, niebawem stukną mi 33 lata - aż mnie boli jak to piszę:p Mieszkam w Warszawie i jest to moja trzecia ciąża:) Gabryś w lipcu skończy 7 lat, a Nela za chwilę będzie 4 latką:) Staraliśmy się 10 miesięcy więc mocno liczę na to, że wrzesień będzie dla nas pieknym miesiącem
 
reklama
Do góry