reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

cześc dziewczyny:-) widzę że dziś ja pierwsza zaczynam dzień, wczoraj mnie nie było taka piekna pogoda od wielu dni to pojechalismy sobie nad Zegrze , było upalnie i nie do wytrzymania, mój Kubuś trochę marudził:tak::-(, a wiczorem zrobił się taki nie znosny że myślałam że trzasnę drzwiami i wyjdę, ale tatus się zlitował wziął go na chwilę , uspokoiłam się nakarmiłam go potem i zasnął o 18 to spał do 24, potem jeść i spanie do 6. :-D Macie czasem takie chwile ze macie dość?:-( bo ja chyba przechodzę jakiś kryzys:wściekła/y:, potem mam wyrzuty że krzyknełam na moje maleństwo:-(
A gdzie ty mieszkasz ze pojechaliscie nad Zegrze??????Ja tez czesto mialam dosc:tak::sick:Dobrze cie rozumiem:tak:

iwonka to ja prowadze ten sklepik:tak: idzie calkiem niezle i caly czas naplywaja nowi klienci:tak: a czemu pytasz kochana?
Tak z ciekawoscio bo jakos sobie przypomnialam o tym i ciekawaw jestem czy sie biznes rozkrecil:tak::-)

iwonka super że zaczynacie staranka, to chyba zaraxliwe, bo jak przeczytałam to tez bym chciała :-D ale jeszcze poczekam do powrotu z wakacji
życze owocnych staran :-)
A ja myslalam ze ty w przyszlym roku cos pisalas ze bedziecie sie starac:tak:ale fajnie ze juz nie dlugo,duzo nowych maluszkow sie pojawi na naszym watku:tak::-)

Dzień dobry!

Za mną kolejna masakryczna noc... Mały budził się na cyca dosłownie co chwilę... Najpierw co godzinę, a od 4 rano co pół godziny już... Planuję kolejną walkę o to jego nocne spanie, jak tym razem się nie uda, to pewnie po roczku trzeba będzie go odstawić od piersi (chlip chlip :sad:) bo jestem wykończona i fizycznie i psychicznie...
No i ja tak mialam.doslownie kilkanascie razy dziecko sie wybudzalo na cyca i mowie ci ze to z dnia na dzien bedzie coraz gorzej:-(a ma zeby?????Bo moja do 10 miesiaca miala juz wszystkie i nie dosc ze ciagle by przy cycu siedziala to i jeszcze mnie gryzla:szok::szok::szok::szok::szok::szok:Rok czasu na karmieniu piersia to jest naprawde duzo i nie martw sie nic sie nie stanie twojemu synkowi jak przestanie pic mamine mleczko.A i on sie bedzie lepiej wysypial i przede wszystkim ty.A na watku zamknietym to pisze duzo mniej,zawsze najpierw tutaj:)))))))
 
reklama
Iwonka, mały ma dopiero dwa zęby.
No nic, będę próbować, troszkę powalcze, bo lubię karmić piersią i będzie mi tego bardzo brakować...
 
Dzień dobry!
My wstaliśmy o 8:30 :tak::tak::tak: na dworze upał niemiłosierny :-( jak sobie pomyślę, że muszę na zakupy wyjść to mi słabo :-( w domu na razie mam spoko, bo nie podnoszę rolet i wietrzę od strony gdzie jest cień :tak:

Iwonka trzymam kciukasy za szybkie zafasolkowanie :tak::tak::tak:

Noooo widzę, że jeszcze chwila i kilka ciężaróweczek u nas się pojawi :tak: fajnie:tak:

Leika, Jusia22 współczuję nocek nieprzespanych.

Pycha świetne fotki!
 
Wogole to witam,zapomnialam sie przywitac.U nas tez ukrop,ja juz w kostiumie kapielowym i sukieneczce siedze.baseniki na dmuchane i niedlugo z dzieckiem idziemy sie chlapac w wodzie.Ja juz lepioej sie czuje tylko nadal te gardlo mnie boli.Dziekuje wszystkim za trzymanie kciukasow za moja ciaze:)
lilitu
mam nadzieje ze dopniesz swojego celu i uda wam sie pojechac do baci:)))))))
 
iwonka bo w sumie to planuję na przyszły rok, ale jak przeczytałam twojego posta to nabrałam ochoty :-D
Super fotki Majki,Jaka modelka z niej w tej sukienusi i kapelusiku.No w sumie to i tak dzieci sie urodza w przyszlym roku:tak::-D:-D:-D:-D:-D:-DAle wam zadroszcze tego jeziora,taka ladna plaza piaszczysta jak nad morzem normalnie.:tak:

Iwonka, mały ma dopiero dwa zęby.
No nic, będę próbować, troszkę powalcze, bo lubię karmić piersią i będzie mi tego bardzo brakować...
Napewno bedzie brakowac bo to cholernie przyzwyczaja.ja bardzo tesknilam za karmieniem dziecka ale z drugiej strony uffff odzylam :-):-):-)Zycze powodzenia w walce:tak:Sprobuj moze jakas kaszke przed snem podawac,chociaz u mnie to nie podzialalo:no:
 
Dzień dobry..
Ale piękny dizonek się zapowiada dzisiaj, my jemy śniadanie,ja kawe zaraz spije,a potem musze ogarnąć mieskzanko,bo jakoś bagajan mamy....
Id epoczytać wasze posty i ptrzy tym pozjadma bułyyy...
 
reklama
Dorka nie martw się to chyba normalnie,że kobiecie nieraz nerwy puszczaja.mi do tej pory nie raz puszczają,ale mój synek jest niestety już pyskaty,i jak ja coś nakrzycze to on mi taką gadką puście,ż eja sie od razu brecham...cwaniak jeden...

Agatka mój M chciał założyć klime w domu,ale powiedział,ze go nie ma to po co,bo jemu jest zawsze gorącoa, u ans w domu z jednej strony okna,od strony słonka,popołudniami makabra jest....

Leiczka oj współczuje nie przespanej nocy,jak człowiek się porządnie nie wyśpi to od razu zły dzionek się zpaowiada-bynajmniej u mnie...dzięki z akciukasy za nas starające,hehe

Lilitu no to masz poprostu kiepskawo na każdym kroku....będiz eoki, babcia wnuka na pewno zobaczy...

Co do cyca,mój Matetek budził się 3-4 razy do cyca,ale potem już zauważyłąm,ze on raz pociagnął mleko i usypiał czyli chcial sie tylko przytulać i go wtedy udstawiłam,a miał pół roczkuw tedy...i nie narzekał,jak dałam mu butle mleka bebiko to od razy całą noć przespał i wtedy już tylko tamto mleko,,a moje cyce jeszcze chyba 4 dni dawąły mleka i musiałam ręcnzie spuszczam to była makabra...och kiedy to było...

Pycha ale super foteckzi,mała jak ślicznie w sukeineczce wygląda,a nad jeziorkiem fajno też bym chciała,,,,może wyskocze kiedyś...
 
Do góry