reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

gosia 321...dzieki za odpowiedz:)mamy 4 na zimowisku wiec nie zaczynam od poczatku...ufff...drugi transfer przed nami...za okolo 2 tyg.mam nadzieje ze bedzie na wiekszymmm luzie...
ropuszko bardzo mi przykro:(
To po mrozaki na lajcie do samego transferu podchodzisz ale nerw zawsze bedzie tylko mniejszy niz za 1 razem. Bo juz wiemy jak to wszystko wyglada :)
 
reklama
A jakie powinny być normy? szukam właśnie

zalezy jakie masz normy na kartce z labo? i w jakich jednostkach. Estradiol masz wysoki od tabletek,byl potrzebny do zbudowania endometrium i implantacji.Wysokoscia sie nie przejmuj ,bo wyskoczyl juz pewno ze wszystkich norm i labolatoria pisza czesto ,ze nie moga go do zadnej fazy cyklu dostosowac i istnieje podejrzenie o uzyciu go w celu in vitro_Odstaw dopiero jak ci lekarz bedzie kazal. Progesteron masz ok,ale szalu nie ma.Mam nadzieje ze teraz zacznie ladnie rosnac,bo go tez bierzesz.Obydwa hormony odzywiaja twoje dziecko,w wiekszosci prg.
 
reklama
Do góry