reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

India od rodzinnego pewnie dostaniesz jakąś maść ze sterydem albo jakąś robiona. A do dermatologa na nfz pewnie dlugie kolejki??

Amelka już z Nami :-*
ur. 8.11
 
reklama
I
A wiecie co mnie sie dzieje? Moje cialo sie przestalo goic, wszystkie rany sie paskudza i wygojenie zajmuje kilka.tygodni.... Czego mi brak? Witaminy K???



3jvz8ribeqwvt6ck.png


Za gojenie odp. Wit K i A Bierzesz jakieś witaminy ?
 
Hej Aniu :) Ja Cię w prawdzie nie znam ale też Cię witam ponownie :)
Kurde dziewczyny czy to jest normalne ze brzuch się tak bardzo napina? Chwile pochodze i juz jest masakra muszę się kłaść albo siadać :/
U mnie w rodzinie tez plaga chorób dlatego nie wychylam nosa z domu :) Taki sezon chyba,wracajcie do zdrowia! :)


Kasia magnez bierzesz? Moj się napinał często a odkąd ten magnez zaczęłam brać to jest o niebo lepiej
 
KasiaMarysia zapomniałam o dermaveel. Tak u nas go często zapisywał dermatolog, jest bez recepty :) a podobno bardzo dobry, przy azs i suchej skórze.
 
Dora biore magnez. Nawet od dwóch tygodni mam zwiększoną dawkę. Nie wiem może teraz jak ten brzuch juz taki większy to tak po prostu jest :) Nie wiem na ile to normalne
 
reklama
Kasia Witaj ponownie :-) fajnie ze wrocilyscie ;-) w sumie to ja sama wróciłam miesiąc temu.

Tak Aniu wyszlo, po zmianie pracy, wizji na zycie i do tego miesiac z tymi tabletkami co kiedys zaczęłam. I niespodziewanie calkowicie ciąża :-)
Mam nadzieję że Wam tez się uda, życzę Ci tego bardzo. W okresach miałyśmy podobnie to moze z ciąża tez nie będzie takiej duzej roznicy. I oby :-)

Zyciowa maskotka super :-)

Co do chorób to w takie mrozy chyba wszędzie ludzie chorują. Mnie tez chce zlapac ale sie nie daje. Do pracy chodze jak sniegowy balwan w 3 bluzach.
 
Do góry