reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Dora biore magnez. Nawet od dwóch tygodni mam zwiększoną dawkę. Nie wiem może teraz jak ten brzuch juz taki większy to tak po prostu jest :) Nie wiem na ile to normalne



Mi też się spina Najbardziej jak sie zmecze Dr powiedział, że jakby długo ten skurcz trwał to żeby nospe brać i odpoczywać Mni tak po 2-3 tyg brania magnezu się poprawiło. Ale ja miałam niedobór, bo zaczęłam mieć skurcze łydek i powieka mi drgala.
Który tydzień u Ciebie ?
 
reklama
Dora 34 :) No ja też miałam zwiększoną dawkę bo miałam straszne skurcze łydek. Może 2 tyg to jeszcze za mało żeby się poprawiło i muszę poczekać. Sama już nie wiem
 
Mnie kazała lekarka do 37 tyg żeby potem nie wstrzymało skurczy.

atdctrd8ammce1aq.png
 
India od rodzinnego pewnie dostaniesz jakąś maść ze sterydem albo jakąś robiona. A do dermatologa na nfz pewnie dlugie kolejki??

Amelka już z Nami :-*
ur. 8.11
Jeszcze nie wiem, ale podejrzewam, ze trzeba bedzie poczekac.

Nie to, ze krew nie krzepnie tylko rany sie paskudza

3jvz8ribeqwvt6ck.png
 
Patrzcie jak wzrasta zapotrzebowanie na witaminy w czasie laktacji, większe niż w ciąży.
Link do: Suplementacja w czasie ciąży i karmienia piersią
India pomidory, marchew, dynia, zielone warzywa, ziemniaki, mleko, sery no i wątróbka to witamina A i K też w większości z wymienionych poza tym w jajkach, awokado, oleju sojowym.
Kiepska pora roku wiosną i latem to samoczynnie człowiek więcej warzyw je bo to wszystko świeże a teraz to te pomidory mi jak pomidory nie smakują.

Nudzi mi się to czytam nie że się wymądrzam.
Miałam angielski podszkolić, nie używam i pozapominałam wszystko, ale jakoś nie mogę się zebrać.
 
Dziewczyny pociągające jak samopoczucie ?
U mnie w nocy była masakra, ale sobie serwuje różne specyfiki i trochę przejrzałam na oczy
 
reklama
Do góry