reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Super wyszło Jaki ładny różowy kolor. mi się w ciąży gust zmienił, oglądałam sweter i też mi się różowy podoba a wcześniej bym nie założyła :)
 
reklama
Bierzcie magnez dziewczyny! Ja brałam cała cała ciaze bo miałam braxtona i skurcze łydek straszne , oprócz kompletu witamin do tego magnez ( magne vie ) sie nazywał .
A widzisz kulCia moze i masz racje ze po 37 tc raczej nie brać bo zatrzyma skurcze , ale mi powiedział lekarza ze porodowe skurcze są tak silne ze jakis tam magnez je nie powstrzyma , a ja w 41 tc musiałam mieć wywoływanie i masz , pieron wie moze przypadek , bo nie chce mi sie wierzyć ze jakis tam magnez za 10€ mi skurcze zatrzyma .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patrzcie jak wzrasta zapotrzebowanie na witaminy w czasie laktacji, większe niż w ciąży.
Link do: Suplementacja w czasie ciąży i karmienia piersią
India pomidory, marchew, dynia, zielone warzywa, ziemniaki, mleko, sery no i wątróbka to witamina A i K też w większości z wymienionych poza tym w jajkach, awokado, oleju sojowym.
Kiepska pora roku wiosną i latem to samoczynnie człowiek więcej warzyw je bo to wszystko świeże a teraz to te pomidory mi jak pomidory nie smakują.

Nudzi mi się to czytam nie że się wymądrzam.
Miałam angielski podszkolić, nie używam i pozapominałam wszystko, ale jakoś nie mogę się zebrać.
Dora, dzieki skarbie, nir bede musiala szukac :-*

3jvz8ribeqwvt6ck.png
 
Dziewczyny pociągające jak samopoczucie ?
U mnie w nocy była masakra, ale sobie serwuje różne specyfiki i trochę przejrzałam na oczy
Mnie to boli wszystko, nadgarstki, plecy, szyja, glowa, skora glowy, nogi.... Nos zapchany, stan podgoraczkowy i ogolne samopoczucie do d....

3jvz8ribeqwvt6ck.png
 
no ja jakos tez nigdy za rozem nie przepadalam ale ten material mnie urzekl.[emoji5] takir ladne serduszka w roznych odcieniach sa. posciel oczywiscie w ten sam desen jest kupiona. jak naszykujemy juz lozeczko to wstawie fote[emoji5]
ogolnie to postawimy nasze lozko na srodku sxiany i po M stronie bedzie stalo lozeczko malego a po mojej malej [emoji56][emoji56][emoji56][emoji56]
 
reklama
Mnie to boli wszystko, nadgarstki, plecy, szyja, glowa, skora glowy, nogi.... Nos zapchany, stan podgoraczkowy i ogolne samopoczucie do d....

3jvz8ribeqwvt6ck.png


O to nie zazdroszczę, u mnie w sumie katar głównie no i głowa, ale to od kataru i ucho trochę. Mierzyłam teraz temp i 37,4 kurde, mam nadzieję że się nie rozwinie. Wieczorem zawsze człowieka bardziej rozkłada. Najgorsze że jutro muszę do gina jechać na wizytę bo zwolnienie się kończy i leki a on coś o urlopie mówił. Mam nadzieję, że to wyjście i jazda mi nie zaszkodzi.
 
Do góry