reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Jak ja Cię rozumiem Aniu ;) mI się też nie chcę. U mnie libido równe jest 0 nie wiem nie ma na to jakiś leków? Bo to nienormalne :-D
Pytałam kiedyś w aptece, niestety są tylko dla facetów, na powstanie pytonga bo oni raczej z tym mają problem. Natomiast u nas to podobno problem psychiczny na, który nie ma suplementów, tutaj raczej seksuolog i terapia...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ja właśnie muszę zacząć... ale mi się nie chce ;)
Matko, u mnie to samo, B to by chyba z wycieńczenia padł [emoji1] poza tym, teorie każda z nas zna, tylko weź to wprowadź w życie... [emoji19] swoją drogą jakbym wiedziała że z ciążą tak ciężko to bym miliony na gumkach zaoszczędziła [emoji16]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
 
A co jest powodem tego że Ci się nie chce?

Napisane na HTC Desire 310 w aplikacji Forum BabyBoom
Brak powodzenia w staraniach... ;)
Nie chce mi się bez sensu wykonywać tych dziwnych ruchów ;)
Jak ja Cię rozumiem Aniu ;) mI się też nie chcę. U mnie libido równe jest 0 nie wiem nie ma na to jakiś leków? Bo to nienormalne :-D
Ja wiem czy nienormalne? Chyba normalne, bo mam to samo, a nie czuje się nienormalna ;)
Matko, u mnie to samo, B to by chyba z wycieńczenia padł [emoji1] poza tym, teorie każda z nas zna, tylko weź to wprowadź w życie... [emoji19] swoją drogą jakbym wiedziała że z ciążą tak ciężko to bym miliony na gumkach zaoszczędziła [emoji16]

m7a4xuun7rn9jc7g.png
Myślę że główny problem to starania. Człowiek zaczyna popadać w rutynę. Wszystko na siłę, zero spontaniczności. "Kochanie, dziś nie ,bo było wczoraj, a plemniczki będą za słabe..." Cóż za spontan ;) :D
 
Dziewczyny płakać mi sie chce :-(
Napisała moja koleżanka, ze w lipcu bedzie ich więcej :-(
Żal mi dupsko ściska i zazdrość :-( ech
 
Nie mogę - potrzebny jeszcze.... przecież na ostatnie dziecko zastępstwa nie będę szukać, nie? to się nie opłaca... zanim to się nauczy tego, co trzeba, przystosuje, ogarnie, przyzwyczai do fochów księżniczki to wieki miną... a mój już oswojony... można by powiedzieć, że udomowiony prawie...


Jak się tak dobrze rozejrzeć to są... ale nie próbowałam...jeszcze
ee no to zostaw i żyw i ubieraj :D
 
wiecie co.. może głupie pytanie ale 1dc to liczymy od typowej krwi czy już śluz z brazem- czyli plamienie? bo jeden gin mówi tak inny inaczej. A jak źle liczę to nie trafię na owulacje. Więc jak Wy to liczycie?
 
reklama
Do góry