reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Tam badania z karta ciagy bedziesz miec za darmo,majac karte ciazy nawet skierowan nie potrzebujesz:)
Kochana to wiem tylko ze ja mam do Gliwic 30 km Jak mi przyjdzie jechac na badania z rana bo na czczo to hmmmm bede miec problem .Jestem w kropce nie wiem co mam robic czy zostac u mojej gin i zyc do pon w stresie czy mi da l4 czy pierniczyc dojazdy i isc do medicoveru
 
Gratulacje
No niby tak, ale nie chce mi się wierzyć że 3 testy nic by nie wykazały & zero, abosolutne zero jakichkolwiek objawów! o_O

Dzisiaj mam 30 dc, powinna małpa dzisiaj przyjść, choć nie mam też 100% pewności bo ostatnio wahają mi się cykle między 28-30, a ostatni (najdłuższy) nawet 35 :/
U mnie 33 dc. Test negatywny i to poranny. Cykle od nie pamiętam kiedy regularne ewentualnie 1 góra 2 dni opóźnienia. Już jestem totalnie wkurzona.
 
reklama
Do góry