reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Boję się testować, bo jednak w pierwszej ciąży mój Igor był wynikiem 3 testów negatywnych przed i po planowanym @ Także poczekam do piątku albo soboty.Martwi mnie bardziej to plamienie, bo tak jeszcze nie miałam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
Witajcie Kochane! Chciałbym do Was dołączyć. Lanvin mnie zachęciła tym forum.Juz na jednym się poznalysmy i razem byłyśmy w pierwszych naszych ciążach od początku do końca.Moze i tym razem będziemy miały szczęście ponownie mieć dzieciaczki z tego samego roku :-)Mam dziwne przeczucie, że mogę być teraz w ciąży albo sobie wkrecam i swiruje już.W piątek mam mieć@.Piersi bolą bardziej niż zwykle.Dodam,że mam bardzo regularne okresy co 28dni i zawsze mam tylko jeden dzień bólu brzucha kiedy jest owulacji i na koniec okresu.Dzisiaj miałam lekkie krwawienie najpierw różowe,a później brązowe.Nie wiem czym się sugerować na pewno brak @ przesadzi o wszystkim :crazy:
Witam i życzę powodzenia
 
Boję się testować, bo jednak w pierwszej ciąży mój Igor był wynikiem 3 testów negatywnych przed i po planowanym @ Także poczekam do piątku albo soboty.Martwi mnie bardziej to plamienie, bo tak jeszcze nie miałam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
[/QUOTE]
Plamienie implantacyjne może?[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Podczytuję Was już od jakiegoś czasu, a teraz chciałam do Ws dołączyć :) Mam dwoje dzieci, ale zawsze wiedziałam, że do kompletu brakuje mi trzeciego. Od dłuższego czasu myślałam o dziecku, ale mam już 36 lat i wydawało mi się, że to już za późno na dziecko. Ale trafiłam do Was i teraz wiem, że nie zwariowałam ;) Zaskoczona jestem, że tyle nas po 30-tce :)
Przez 9 lat brałam tabletki. To będzie mój pierwszy cykl starań. Kupiłam testy owu, bo nie wiem jak ten cykl będzie wyglądał po tylu latach tabsów. Trzymam za Was kciuki :)
Witam.ja też staram się o 3 dzidziusia.mam już dwóch synów 8 i 11 lat.A w jakim wieku sa twoje dzieci?życzę powodzenia
 
reklama
Boję się testować, bo jednak w pierwszej ciąży mój Igor był wynikiem 3 testów negatywnych przed i po planowanym @ Także poczekam do piątku albo soboty.Martwi mnie bardziej to plamienie, bo tak jeszcze nie miałam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
[/QUOTE]
Plamienie implantacyjne może?[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry