reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze badania w ciazy i wyniki

asmodis

Sierpniowa mama'06 Mama Motylka
Dołączył(a)
19 Lipiec 2005
Postów
2 149
Miasto
Lublin/Nałęczów
Witam, po dzisiejszych odebranych wynikach postanowilam utworzyc watek o badaniach. tu mozemy pisac o swoich wynikach i obawach z nimi zwiazanymi. ja juz napisalam na watku glownym, tu nie bede pisac jeszcze raz, ale od nastepnego razu tu zostawie wiadomosc
 
reklama
Dobry pomysł.:-)
Bedziemy mogły też nawazajem przypominać sobie o ważnych badaniach w danych tygodniach i ich wynikach.
Ja na chwie obecną mam wszystko porobione, teraz tylko na następna wizytę morfologia i mocz.
 
asmodis, tez uwazam, ze to dobry watek, zwalszcza dla takich pierwiastek jak ja, bo widze, ze wiele ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec od doswiadczonych mamus:-) Ja do ginki wybieram sie w najblizszy wtorek i tez juz sie mocno denerwuje, zwlaszcza, ze nawet nie znam wynikow swoich badan, bo tutaj jest taka praktyka, ze wyniki wysylane sa z laboratorium bzposrednio do lekarza prowadzacego, wiec dowiem sie wszystkiego dopiero za tydzien. Ale przypuszczam, ze gdyby bylo cos nie tak to zadzwoniliby do mnie wczesniej.... A we wtorek (i na kazda kolejna wizyte) mam sie zglaszac z probka moczu.
 
co dobadan, lekazr powiedzial, ze mieszcze sie w normie, ale najwyzej powtorzymy glukoze troche pozniej...teraz sama dla siebie bede odraniczac cukier
mam jesc witamine c zeby mi to ph wrocilo do normy, krew jest oki. dostalam skierowanie na badania moczu...strasznie sie martwilam, ale chyba tak zle nie jest
 
U mnie badania w porządku.
* Mocz -bardzo dobry
* Glukoza - idealna bo 4.44 czyli po środku granicy
* VDRL -ujemny
* Morfologia -dobra (leukocyty poza normą bo 12,3 a norma (3,8 - 10)) ale może tak być narazie
* Ciśnienie w porządku - 115/90

Aha moja waga na etapie 18 tyg - 5 miesiąca = 50kg ale lekarka nic nie mówiła;-)
 
reklama
Ataata gdyby moja Babcia dowiedziala sie ile wazysz nie dalaby Cie zyc w spokoju ;-) Ja teraz waze 60 i caly czas mnie dreczy :tak:
 
Do góry