reklama

Nasze badania w ciazy i wyniki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2007' rozpoczęty przez asmodis, 27 Czerwiec 2007.

1. asmodis

asmodis Sierpniowa mama'06 Mama Motylka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, po dzisiejszych odebranych wynikach postanowilam utworzyc watek o badaniach. tu mozemy pisac o swoich wynikach i obawach z nimi zwiazanymi. ja juz napisalam na watku glownym, tu nie bede pisac jeszcze raz, ale od nastepnego razu tu zostawie wiadomosc

2. dotaZ

dotaZ Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dobry pomysł.:-)
    Bedziemy mogły też nawazajem przypominać sobie o ważnych badaniach w danych tygodniach i ich wynikach.
    Ja na chwie obecną mam wszystko porobione, teraz tylko na następna wizytę morfologia i mocz.

3. reklama
  4. pryzybela

pryzybela Mama Kayi i Maxia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    asmodis, tez uwazam, ze to dobry watek, zwalszcza dla takich pierwiastek jak ja, bo widze, ze wiele ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec od doswiadczonych mamus:-) Ja do ginki wybieram sie w najblizszy wtorek i tez juz sie mocno denerwuje, zwlaszcza, ze nawet nie znam wynikow swoich badan, bo tutaj jest taka praktyka, ze wyniki wysylane sa z laboratorium bzposrednio do lekarza prowadzacego, wiec dowiem sie wszystkiego dopiero za tydzien. Ale przypuszczam, ze gdyby bylo cos nie tak to zadzwoniliby do mnie wczesniej.... A we wtorek (i na kazda kolejna wizyte) mam sie zglaszac z probka moczu.

5. asmodis

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    co dobadan, lekazr powiedzial, ze mieszcze sie w normie, ale najwyzej powtorzymy glukoze troche pozniej...teraz sama dla siebie bede odraniczac cukier
    mam jesc witamine c zeby mi to ph wrocilo do normy, krew jest oki. dostalam skierowanie na badania moczu...strasznie sie martwilam, ale chyba tak zle nie jest

6. Weroniczka

Weroniczka Klub grudniówek'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to świetnie asmois że z tym cukrem wszystko ok.:-)

7. Ataata

Ataata Grudniowa Mama '07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U mnie badania w porządku.
    * Mocz -bardzo dobry
    * Glukoza - idealna bo 4.44 czyli po środku granicy
    * VDRL -ujemny
    * Morfologia -dobra (leukocyty poza normą bo 12,3 a norma (3,8 - 10)) ale może tak być narazie
    * Ciśnienie w porządku - 115/90

Aha moja waga na etapie 18 tyg - 5 miesiąca = 50kg ale lekarka nic nie mówiła;-)

8. asmodis

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    gratuluje Ataata...przytylas kilogram:-D
    dobrze ze z wynikami jest dobrze

9. Ataata

Ataata Grudniowa Mama '07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    asmodis No jestem w szoku, że pamiętałaś że ważyłam 49kg:szok:
    A i jak dla mnie nie przytyłam, bo na wadze w domu nadal jest 49 czyli tyle co wcześniej... a dziś mnie pierwszy raz ważono u lekarza na innej wadze, dlatego ta różnica;-):-D

10. reklama
  11. asmodis

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    :-D:-D:-D:-D

12. belka

belka Klub grudniówek'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ataata gdyby moja Babcia dowiedziala sie ile wazysz nie dalaby Cie zyc w spokoju ;-) Ja teraz waze 60 i caly czas mnie dreczy :tak:

Poleć forum