reklama

Nasze badania w ciazy i wyniki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2007' rozpoczęty przez asmodis, 27 Czerwiec 2007.

1. asmodis

asmodis Sierpniowa mama'06 Mama Motylka

Witam, po dzisiejszych odebranych wynikach postanowilam utworzyc watek o badaniach. tu mozemy pisac o swoich wynikach i obawach z nimi zwiazanymi. ja juz napisalam na watku glownym, tu nie bede pisac jeszcze raz, ale od nastepnego razu tu zostawie wiadomosc

2. dotaZ

dotaZ Fanka BB :)

Dobry pomysł.:-)
    Bedziemy mogły też nawazajem przypominać sobie o ważnych badaniach w danych tygodniach i ich wynikach.
    Ja na chwie obecną mam wszystko porobione, teraz tylko na następna wizytę morfologia i mocz.

3. reklama
  4. pryzybela

pryzybela Mama Kayi i Maxia

asmodis, tez uwazam, ze to dobry watek, zwalszcza dla takich pierwiastek jak ja, bo widze, ze wiele ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec od doswiadczonych mamus:-) Ja do ginki wybieram sie w najblizszy wtorek i tez juz sie mocno denerwuje, zwlaszcza, ze nawet nie znam wynikow swoich badan, bo tutaj jest taka praktyka, ze wyniki wysylane sa z laboratorium bzposrednio do lekarza prowadzacego, wiec dowiem sie wszystkiego dopiero za tydzien. Ale przypuszczam, ze gdyby bylo cos nie tak to zadzwoniliby do mnie wczesniej.... A we wtorek (i na kazda kolejna wizyte) mam sie zglaszac z probka moczu.

5. asmodis

co dobadan, lekazr powiedzial, ze mieszcze sie w normie, ale najwyzej powtorzymy glukoze troche pozniej...teraz sama dla siebie bede odraniczac cukier
    mam jesc witamine c zeby mi to ph wrocilo do normy, krew jest oki. dostalam skierowanie na badania moczu...strasznie sie martwilam, ale chyba tak zle nie jest

6. Weroniczka

Weroniczka Klub grudniówek'07

to świetnie asmois że z tym cukrem wszystko ok.:-)

7. Ataata

Ataata Grudniowa Mama '07

U mnie badania w porządku.
    * Mocz -bardzo dobry
    * Glukoza - idealna bo 4.44 czyli po środku granicy
    * VDRL -ujemny
    * Morfologia -dobra (leukocyty poza normą bo 12,3 a norma (3,8 - 10)) ale może tak być narazie
    * Ciśnienie w porządku - 115/90

Aha moja waga na etapie 18 tyg - 5 miesiąca = 50kg ale lekarka nic nie mówiła;-)

8. asmodis

gratuluje Ataata...przytylas kilogram:-D
    dobrze ze z wynikami jest dobrze

9. Ataata

Ataata Grudniowa Mama '07

asmodis No jestem w szoku, że pamiętałaś że ważyłam 49kg:szok:
    A i jak dla mnie nie przytyłam, bo na wadze w domu nadal jest 49 czyli tyle co wcześniej... a dziś mnie pierwszy raz ważono u lekarza na innej wadze, dlatego ta różnica;-):-D

10. reklama
  11. asmodis

:-D:-D:-D:-D

12. belka

belka Klub grudniówek'07

Ataata gdyby moja Babcia dowiedziala sie ile wazysz nie dalaby Cie zyc w spokoju ;-) Ja teraz waze 60 i caly czas mnie dreczy :tak:

Poleć forum