reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

MalaMi ja kupilam wlasnie druga buteleczke tej wody morskiej. One dla dzieci chyba wszystkie maja taki dozownik ale ta mgielka leci bardzo delikatnie, nic malutkiej od tego nie bedzie. Kiedys był Tetrisal E ale go wycofali. On nie był w sprayu tylko z takim fajnym delikatnym dozownikiem
IMG_20170206_120357.jpg


Mala i co teraz?? A moze uderzcie do doradcy kredytowego. Mojej szwagierce tak pozalatwial, dzieciaki ukryl i dostali kredyt

relgh371tsldyf8u.png
 

Załączniki

  • IMG_20170206_120357.jpg
    IMG_20170206_120357.jpg
    57 KB · Wyświetleń: 148
reklama
india wlasnie o cos takiego mi chodzilo.
Violu nie wiem teraz. pewnie bedzie ciezko bo M pracuje tylko i umowe ma na najnizsza krajowa to lipa
 
A poczytaj moze gdzie najblizej Was jest expander albo open finance. Oni pomagaja i szukaja w roznych bankach. A prowizje dla nich placi bank w którym wezmiecie kredyt. Nie Wy

relgh371tsldyf8u.png
 
Marysia nie mam pojęcia co to moze byc... tyle lekarzy i nie pomagaja. Biedna madziulka. A ja to swedzi??

relgh371tsldyf8u.png
 
Violu z open finance jest chyba w miescie obok. musze poszukac. warto pojechav popytac.
Kulcia mi sie umowa skonczyla jak malego urodzilam i od tamtej pory "zeruje" na panstwie hehe. jak dzieci pojda do przedszkola to pojde do pracy
 
No to jak nie masz zatrudnienia kochana to nigdzie nie dostaniesz niestety kredytu bo socjalne i tego typu rzeczy się nie liczą. Nie ma szans na kredyt tym bardziej pod hipotekę budowy.

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Do góry