reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@bertha ale nawet nie pytał czy to był ten sam i wiedział, ze miałaś ? Patrzyłam na stronie kliniki to są wypisane nadania, które należy zrobić przed iui i drożność jest jednym z nich ... zatem ja pasuje na ten moment, boje się tego jak cholera ... moja desperacja jeszcze tak silna nie jest żeby przełamać ten strach [emoji12]

@Antonia2016 wiem o czym mówisz ... ja mam taka sama funkcje w organizacji i dużą odpowiedzialność (60 osób) i zawsze bardzo się cieszę z takich nowin ale to wiąże się z poszukiwaniem kogoś na zastępstwo i wtedy chciałabym raczej wiedzieć od kiedy proponować kandydatowi takie stanowisko. Dlatego ciągłość zwolnienia jest tu istotna i sprawne zastapienie osoby na l4 nie wpływa niekorzystnie na prace zespołu [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To ten sam gin byl. ale wiesz co, nie wiem czy by zlecil droznosc, nawet jesli bysmy nie robili.. on zadnych np wymazow przed iui mi nie zlecil, a tez wiem, ze wszedzie wymagaja..

Jak boisz sie bolu, to moze zalatw sobie skierowanie na histeroskopie z drożnością, z narkoza...

Widze ze u nas sporo managerek :)


Mogę prosić o podpowiedź dziewczyny, które są doświadczone z clo? Mam zalecone 2x1 2-6dc, zaczynam brac jutro jednak bo wczoraj było raczej plamienie, dzisiaj już krew. Donga w tym cyklu odpuszczam, a czy mogę dalej wiesiołka i zioła sroki? Kupiłam też acard, domyślam się, że zacząć łykam dopiero po @ ale w jakich dawkach?
Muszę sobie chyba ten żel, o którym pisały dziewczyny kupić, nie ukrywam, że obawiam się trochę o suchość, u mnie i tak kiepsko że śluzem. Macie jeszcze może jakieś rady? Będę bardzo wdzięczna, boję się jak cholera tego clo...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Acard 1x1. Wiesiolek spokojnie mozesz brac. Na ziolach sie nie znam, ale moze bym je odpuscila.
Clo sie ani troche nie przejmuj! no co ty! przeciez to tylko wspomaganie jajeczkowania a nie jakas trucizna :) nic sie nie bedzie zlego dzialo. Jesli natomiast masz problem z pekaniem, to najlepiej zebys miala podany zastrzyk pregnyl lub ovitrelle jak beda pecherzyki odpowiedniej wielkosci.

Witam się i ja. .
Już jakiś czas się czaję i chciałabym dołączyć, ale jakoś ciężko się włączyć do dyskusji.
Coś o mnie: puste jajo płodowe, w listopadzie zabieg. Nie muszę mówić jak bardzo się boję czy się to nie powtórzy.
Teraz pierwszy cykl starań, ale chyba nie wyszło.
Podczytywałam wrześniowe i pazdziernikowe, byłam na czerwcowych.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)
Czesc ludek! Trzymam kciuki! kiedy masz termin @?

Dziewczyny czy klucie lewego jajnika i wodnisty sluz moze oznaczac ciaze? Mialyscie taki objaw? Z mezem przytulalam sie 21.o2 i sa te dni plodne.
A wiesz kiedy mialas owulacje? data przytulanek to jeszcze nie data zaplodnienia. Musi wystapic owulacja. Moze kłucie jajnika to wlasnie owulacja. Nawet jesli mialas owu 2 dni temu, to po 2 dniach nigdy w zyciu nie bedzie żadnych objawów ciąży. Zarodek zagniezdza sie - czyli łączy z twoim cialem - dopiero 7-12 dni po owulacji, do tej pory nie jestescie polaczeni wiec fizycznie nie ma jak wysylac sygnałów twojemu ciału, ze jest ciąża.


@Lanvin, @gabrika, dalybyscie rade wrzucac raz dziennie tabelke? bysmy mogly sobie podgladac na bieząco..
 
To ten sam gin byl. ale wiesz co, nie wiem czy by zlecil droznosc, nawet jesli bysmy nie robili.. on zadnych np wymazow przed iui mi nie zlecil, a tez wiem, ze wszedzie wymagaja..

Czesc ludek! Trzymam kciuki! kiedy masz termin @?

Cześć :)
Teoretycznie 25.02. Tylko że biorę od 19dc luteinę która ma wydłużyć nieco cykl (dwa ostatnie miałam po 24dni)
 
A., @bertha, podziwiam Twoją wytrwałość :tak:
Możesz mi powiedzieć czy Pregnę Plus brałaś w ostatniej ciąży? mdliło Cię po niej jakoś wybitnie?
Bo mi się wydaje, że ona wzmacnia mdłości.
 
Właśnie przyszła do nas pani od posiłków i pytała co lubimy i co chcemy zjeść jutro na śniadanie/obiad/kolację[emoji41]. Czy mam ochotę iść do bufetu czy chcę do łóżka. Bez mięsa? Nie ma problemu. Będzie dziki ryż z warzywami, sałatka i zupa krem. Kosmos. Nigdy nie byłam w szpitalu w Polsce, ale widziałam i internecie zdjęcia i relacje dziewczyn...
Mieszkasz w Niemcowni, prawda? Nieźle...w takim szpitalu leżeć to prawie jak SPA :)


Dziewczyny czy klucie lewego jajnika i wodnisty sluz moze oznaczac ciaze? Mialyscie taki objaw? Z mezem przytulalam sie 21.o2 i sa te dni plodne.
To raczej może oznaczać owu, kochaliscie się dwa dni temu, nie ma szans na objawy ciąży po dwóch dniach :)

@ludek0288 witaj :)

relgx1hpw702se3x.png
 
Fajnie, że szefowa ma takie podejście :) pokaż swój brzuszek :)

Co do suplementów, też mojemu kupię Androvit w takim razie. Ogólnie boję się, że coś z jego żołnierzykami będzie nie tak...mam wrażenie, że jakoś mało spermy ma. Za każdym razem to jest trochę inaczej, ale nie ma tego jakoś mega dużo. Jak to u Was dziewczyny jest??



relgx1hpw702se3x.png
Mój jak zapelnial kubeczek na badanie to ledwo dni zakrylo :p
 
reklama
Do góry