reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Guarana a podzielisz sie wzorem lub zdjeciem z bardzo bliska? Mama moja tez dzierga i by mi moze zrobila? Tylko ze musi mieć wzor albo wyraźne foto jak co idzie. Ten jest bardzo ładny ale ten pierwszy mnie urzekł...
 
Guarana a podzielisz sie wzorem lub zdjeciem z bardzo bliska? Mama moja tez dzierga i by mi moze zrobila? Tylko ze musi mieć wzor albo wyraźne foto jak co idzie. Ten jest bardzo ładny ale ten pierwszy mnie urzekł...
Wpisz w Google bobble heart i powinien wyskoczyć cały filmik jak to robić.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
xmonax, rzeczy urocze. Nieźle Cię siostra obkupiła!! :szok:Ale współczuję ubierania tego pajacyka z otwarciem na jednej nogawce :rofl2: Siostra ma dzieci?

Dziewczyny, ja pod kątem fotografii takich rzeczy szukałam, ale zobaczcie sobie, jest na przykład żabka: Link do: Zestaw niemowlęcy do SESJI_FOTO ! WIELE WZORÓW! Wiele samych takich czapeczek da się kupić.
 
@Dzag piękne to kopertowe body w misie i to z rowerami, koniecznie muszę sobie obejrzeć tą firme bo pierwszy raz słyszę :)

@xmonax super siostra ;)ale ona chyba obstawia faceta ;)

U mnie narazie zakupowa cisza ;) ale tak jak któraś pisała też planuję wózek Anex Sport i nie podoba mi się stara kolekcja więc najprawdopodobniej niedługo kupimy wózek, kolor jest uniwersalny więc nie muszę czekać na płeć. No cóż da to troche po kieszeni ale moja mama powiedziała że nam odda. Kupujemy nowy bo ten nam się mega podoba, mieszkamy na wertepach, nie ma asfaltu i dziura na dziurze więc potrzebujemy coś solidnego, waga też nie gra roli :) patrzyłam używane ale nowe są za 2tys a używki za 1700+przesyłka i jeszcze daleko że nawet nie obejrzę wiec moim zdaniem w tym wypadku nie ma co się łaszczyć ;)

p19uflw1jarcljhd.png
 
reklama
dzag82 nie moja siostra nie ma dzieci jest młodziutka dopiero skończyła szkołę wyjechała do pracy za granicę ,zaczęła dobrze zarabiać i teraz szaleje z zakupami [emoji2]ja w sumie to też jestem Zielona w tych sprawach to moje pierwsze dziecko [emoji2]
 
Do góry