reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny i powiedzcie prosze , na sztucznym , pierwsza wizyta raczej w 11 czy raczej w 14 dniu cyklu?
Normalnie mam cykle 30-32 dni, jesli to ma w ogole znaczenie.
Ja wiem, ze to kilka dni tylko, ale mieszkam w Anglii, a klinika w Białymstoku. Wróciłam 3 dni temu i znowu zaraz musze lecieć, tym razem synka zostawiam z mężem, umrę z tęsknoty i chciałabym skrócić ten wyjazd do minimum. Mam nadzieje, ze sie uda i maz pogodzi swoją prace ze szkoła i opieka, a jak nie to bede musiała wezwać Tesciowa...brrr.[emoji36][emoji30][emoji37]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Z własnego doświadczenia proponuje datę wcześniejsza, bo ja cykle mam 34 dniowe a tak szybko zareagowałam na leki,ze juz w 12 dc miałam transfer [emoji6]

Dziewczyny a jak liczyć tygodnie po krio?

Poruszałam wcześniej ten temat, dziewczyny mówią,ze transfer plus 14 dni, ale jak obliczam na kalkulatorach on line to pare dni różnicy mam


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Ania ale super spadek homocysteiny w tak krotkim czasie. Holercia a ja wlasnie kupilam kolejne opakowania swansona i wit b12 :(
Poczytalam o tych twoich witaminach taki mega mix wszystkich witamin b w jednej kapsulce co byloby dobre dla zoldka :) i w marcu zamowie :)
Moze moja homocysteina tez po tym sztbciej spadnie bo narazie po 3 miesiacach szalu nie ma spadek z 8.4 na 8 :p

Zamów Gosiu, moze i na Ciebie tak zadziała.
Genetyczka doradziła mi tez 'Regulator homocysteiny ' z Solgar . Póki co mam ten jeszcze na jakis czas.
Drogie te witaminy, ale wlasnie B-right ma dobra cenę w porównaniu do innych. Na amazon zapłaciłam ok £12.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powiedzcie mi proszę, jak postępującej po transferze?chodzi mi o to czy odpoczywaćie,boję się bardzo,bo poprzednia ciąża skończyła się pozamaciczną,miałam teraz badanie kurczliwosci macicy i niestety ją mam i to one musiały mojego zarodeczka wypchnąć i zagnieżdził się w jajowodzie biorę 3 ×1 relanium i 3×1 nospe forte.
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi proszę, jak postępującej po transferze?chodzi mi o to czy odpoczywaćie,boję się bardzo,bo poprzednia ciąża skończyła się pozamaciczną,miałam teraz badanie kurczliwosci macicy i niestety ją mam i to one musiały mojego zarodeczka wypchnąć i zagnieżdził się w jajowodzie biorę 3 ×1 relanium i 3×1 nospe forte.
 
Do góry