reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Kulcia no na razie się topi :D Ale kupiliśmy z myślą o noszeniu za jakiś czas dopiero :) Raz tylko przymierzyliśmy z nią :) Właśnie też mam taki zamiar ,że w najbliższym czasie to tak żeby w razie czego wyskoczyć na szybko po bułki do sklepu czy coś :)
Dzięki za pomoc. Wystawię je na allegro. Nie będę bratowej uszczęśliwiać tym bublem :)
India fakt pracodawca się szarpnął :) Sama w szoku jestem :)
 
Ja tam dziękuję Bogu za elektroniczna nianie :-) i przy Filipie i teraz :-)

Anka faktycznie identyczni! Na pewno z rączką będzie dobrze. To dlaczego tak sie stało??

Kasiu super prezent od pracodawcy :-) my dostaliśmy karuzele :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My tez juz nie planujemy, co innego gdybysmy mieli lepsze warunki moeszkaniowe, a tak jest nas w sam raz :-D
Czuje, ze juz jestesmy w komplecie :-)

Tak z innej beczki - od wczoraj ruszylam z cwiczeniami Chodakowskiej, mam nadzieje, ze nie bedzie wkurzala mnie tak bardzo jak koedys ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Czy ktoras z Was ma i korzysta lub korzystala z wkladki zmniejszajacej do spacerowki? Zastanawiam sie nad zakupem tylko nie wiem jaka bylaby odpowiednia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
India a co to ta wkłądka?:p
A w temacie dzieci tych planowanych dopiero :) Idę za 1,5 tygodnia do ginekologa na kontrolę i muszę z nim pogadać o antykoncepcji ale sama nie wiem na co się zdecydować. Co Wy stosujecie? :)
 
India nie sadze zeby za 1 sie udalo przy kp[emoji23]
Takze sie na ten rok jeszcze nie nastawiam.


Kasia przy starszaku Ci sie przyda. A nie wolalas chusty?

Anka noo podobne maluszki[emoji13] biedny Bartuś:( mam nadzieje ze szybko to minie.

Dora moze jednak lepiej to Zgloscie. Nie moze tak byc.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia, taki materacyk do spacerowki, w nowych wozkach zwykle jest. Ja kupowalam uzywany i mi sie przyda :-)

Marysia, KP nie ma zbyt duzo do rzeczy jesli chodzi o antykoncepcje ...
Taki mit krazy, ze jak sie karmi to ciazy nie bedzie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Oj tam chrzanic chrapanie coraz lepsze skurcze mam Normalnie mało z łóżka nie spadlam z wrażenia Albo się im aparat zepsuł Skurcze nieregularne ale maja moc 60-70 i 99 % z wrażenia to już nawet nie zastanawiałam się czy oddycham bo własnym oczom nie mogłam uwierzyć Od razu zastrzyk dostałam i leżę. Chyba zacznę je kontrolować jak często są. Ja piernicze ....
Zamawiala któraś na Dino wózek albo cos ile idzie przesyłka?
 
Do góry