reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Dzień dobry :)
Zuzia daj znac koniecznie :)
Dora no to Ci się trafiło. A może jest szansa,że dziś wyjdzie czy też zostaje na święta?
Kulcia,Życiowa pytanie głównie do Was jako do ekspertek w tym temacie :) Dostałam wczoraj paczkę od pracodawcy z okazji urodzenia się dziecka. Ogólnie bardzo fajne i przydatne rzeczy m.in.pampersy, bepantheny, komplet pościeli do łóżeczka,kocyk i nawet bon na zakupy w smyku. Normalnie byłam w szoku,że aż tyle tego. No i było też tam takie nosidło. Ciekawa jestem Waszej opinii na jego temat :) Ja ogólnie nie zamierzam go używać bo kilka dni temu zamówiliśmy Bondolino i to z niego będę korzystać ale pomyślałam,że oddam to co dostałam w paczce bratowej. Tyle,że nie chciałabym jej dawać nosidła które może przynieść więcej szkody niż pożytku :) Dlatego proszę Was o radę kochane
nosid.jpg
 

Załączniki

  • nosid.jpg
    nosid.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 107
reklama
Anka rzeczywiście wyglądają jak bliźniaki :) Rehabilitacja na pewno pomoże. Mój brat miał nie wiem czy to samo czy coś podobnego bo to było 20 lat temu ale też coś z nerwami było i był rehabilitowany. A dziś nie ma śladu po tym. U Was na pewno będzie tak samo :*
 
Anka, rehabilitacja pomoze i bedzie dobrze :-)
Rzeczywiscie podobni do siebie :-) my tez w Adzie widzielismy malego Radka :-)
Dochodz szybko do pelno sil i mam nadzieje, ze do Swiat Was wypuszcza :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kasia, ja sie nie znam, ale dla mnie srednio to nosidlo wyglada, chyba, ze dla takiego starszego malucha i na kilka/ kilkanasvie minut, bo bedzie obciazalo plecy osoby noszacej


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
India mi się też tak wydaje właśnie ale mam nadzieję,że dziewczyny udzielą fachowej porady :) Jak się zastanawiałam nad wyborem naszego nosidła to wszędzie czytałam,że nóżki muszą być na tzw żabkę ułożone i takie też wybraliśmy dla siebie. A to co dostałam to wydaje mi się,że raczej właśnie więcej szkody zrobi niż pożytku.
 
No to nosidlo mimo super gestu ze strony pracodawcy jest do bani. Bondolino jest bardzo dobre ale czy Adka się tam nie utopi? ;) generalnie nosidla są polecane dla siedzących dzieci ale ja używałam wcześniej w razie potrzeby. Nie nosi się przecież 8 h :)

Anka no to siły i wytrwałości; ) będzie dobrze po rehabilitacji. A jak to się stało?

Faktycznie klony :D

Zuza kciuki!

Dora no współczuję ogromnie. Jeszcze troszkę i będziesz miała malucha [emoji4]



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry