reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Oj tam chrzanic chrapanie coraz lepsze skurcze mam Normalnie mało z łóżka nie spadlam z wrażenia Albo się im aparat zepsuł Skurcze nieregularne ale maja moc 60-70 i 99 % z wrażenia to już nawet nie zastanawiałam się czy oddycham bo własnym oczom nie mogłam uwierzyć Od razu zastrzyk dostałam i leżę. Chyba zacznę je kontrolować jak często są. Ja piernicze ....
Zamawiala któraś na Dino wózek albo cos ile idzie przesyłka?
Dora ściągnij sobie aplikacje do liczenia skurczy, mi pomogła.
Lez i się nie denerwuj bo to wzmaga skurcze

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy ktoras z Was ma i korzysta lub korzystala z wkladki zmniejszajacej do spacerowki? Zastanawiam sie nad zakupem tylko nie wiem jaka bylaby odpowiednia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mialam we Filipa spacerowce i w Amelki chyba tez jest. Pamiętam że dla Filipa chyba ze dwa-trzy miesiace uzywalam, potem juz wyjęłam. Ale on zaczął jezdzic w spacerowce jak mial 5 miesięcy

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dora o kurczę, lez kobietko, zaciskaj nogi, oby maluszek jeszcze posiedzial! :-)

My tez sie nie zabezpieczamy, ale po Filipie tez sie nie zabezpieczalismy tylko metoda przerywana [emoji12]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
India to trzymam kciuki, my z siostra bierzemy sie po świętach :-) od czego zaczynasz? I ile razy w tyg planujesz?? Ja tak 3x myślę ze sie uda

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1492169006-aaaaaa.jpeg
1492169019-aaaaaa.jpeg
1492169038-aaaaaa.jpeg
1492169058-aaaaaa.jpeg
1492169068-aaaaaa.jpeg

gdzie jest Misia?
prawie ogarnieta kuchnia, kawalek salonu i moje zajebiste okna. jeszcze sa drzwi na balkon ale sie nie zalapaly. jeszcze swoje kwiatki przywioze i bedzie git.
My tez nic nie stosujemy bo nie chcialam tabletek a na wkladke narazie szkoda mi kasy. jak cos to gumki ale narazie i tak raczej nici z sexu bo mnie normalnie pali ogniem w srodku przy probie....masakra jakas.
Aniu wszystko bedzie dobrze[emoji5]
kiedy mialyscie pierwszy okres przy kp?
 
India to trzymam kciuki, my z siostra bierzemy sie po świętach :-) od czego zaczynasz? I ile razy w tyg planujesz?? Ja tak 3x myślę ze sie uda

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Mialam zaczac od skalpela, ale zle podpisany filmik mialam i okazalo sie to totalna metamorfoza. Chce cwiczyc 3-4 razy w tygodniu( plus biegam w tygodniu, co trzeci dzien). Mam nadzieje, ze do konca maja nie zrezygnuje z cwiczen. Marza mi ladne, wyrzezbione nogi i ladny brzuch ( na tyle ile moze byc ladny po dwoch ciazach)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dora, obys wytrzymala jak najdluzej, chociaz w razie w tragedii byc nie powinny, gdyby juz sie urodzil, ale wiadomo - im dluzej tym lepiej.
Biedna jestes z tymi ciaglymi zmartwieniami :-*


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry