reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
U mnie dziś 2dc, nie mam siły żyć [emoji12] wczoraj byłam na piłkach i sądziłam, że dzisiaj będą zakwasy, a tu wyjątkowo nic a nic [emoji33] za to jedyne co mam ochotę, to położyć się spać, nie kontaktuje. Czekam aż mi się w żołądku po śniadaniu ułoży i muszę zrobić kawę. Pisalyscie wczoraj o biegunce i tych sprawach w trakcie @, ja za to od wczoraj mam takie gazy, że jestem cała wzdęta, czuje się jakbym przytyła 3 kg w jeden dzień.

qdkkj44j6bi2vbec.png
Ja tak naprawdę tyje podczas okresu około 2-3 kg i czuje się jak piłka. Spodnie się nie domykaja[emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Lanvin super ze juz za chwilę będzie to mieszkanie, teraz fajny czas urządzania, jest tyle pięknych rzeczy tylko ach ta kasa :/

Ja do mojego wprowadzalam się w ciąży więc trzymam kciuki za Ciebie żebyś też tak miała :)

Mnie niedługo czeka mały remont mieszkania i już powoli kupuje rzeczy bo wiem że wszystkiego na raz nie damy rady kupić

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja niestety nie jem regularnie i przez to nie mogę schudnąć :( robię czasami takie postanowienie że od dziś 5 posiłków dziennie nastawiam zegarek i mi przypomina kiedy ale po kilku dniach wraca do normy :-(


Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja niestety nie jem regularnie i przez to nie mogę schudnąć :( robię czasami takie postanowienie że od dziś 5 posiłków dziennie nastawiam zegarek i mi przypomina kiedy ale po kilku dniach wraca do normy :-(


Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też tak mam ale powiem Ci ze mi pomaga ta aplikacja vitalii mam wszystko rozpisane zapisuje ile wody wypiłam i tak dużo tam jest o wyrobieniu nawyków np. Picie zalecanej ilości wody lub właśnie regularne jedzenie. Powiem szczerze że wczoraj byłam trochę głodna ale tylko przez to że zrobiłam za mało niż to jest w przepisie. Tzn zrobiłam z jednej porcji dla mnie obiad dla 2 osób. Dziś już jest trochę lepiej chociaż i tak mi się wydaje że się nie najem bo znowu zrobiłam 1.5 porcji na 2 osoby. Ale zobaczymy [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry