reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jadę [emoji1][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Powodzenia! :) Daj znać jak było. Mnie do punkcji jeszcze w miarę daleko, ale mam nadzieję, że nie ma się czego bać. Zakładam, że jak wytrwałam HSG to i to przeżyję.

Aktualnie jestem dziesiąty dzień na wyciszaniu.
Nie wiem czemu, ale po zastrzykach powoduje u mnie dzwonienie w uszach. :crazy: Nie wiem czy to dlatego, że się stresuję czy coś jest nie tak. Robię z rana. Ktoś ma coś podobnego?
 
4 jajca, to nie jest zły wynik :) niech chuchają i dmuchają tam na nie :)
Takie tez im wydałam dyspozycje! :) Wanda i Zośka maja rosnąć jak na drożdżach :) Takie emocje mną targają ze nie moge w pracy wysiedzieć.
Z innej beczki, musiałam zmienić prace od poniedziałku zaczynam nowa, czy któraś z miłych pan miała podobna sytuacje? Transfer połączony z nowym miejscem pracy?
 
Dziękuje:)
nie za mały ten przyrost? Jak czytam przypadki o pustym jaju z rosnącą betą to mam obawy. Jak tu wytrzymać to usg nie wiem.
Hehe możemy sobie przybić piątkę [emoji16] ja mam fioła na punkcie tego, że mogę mieć puste jajo płodowe

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Powodzenia! :) Daj znać jak było. Mnie do punkcji jeszcze w miarę daleko, ale mam nadzieję, że nie ma się czego bać. Zakładam, że jak wytrwałam HSG to i to przeżyję.

Aktualnie jestem dziesiąty dzień na wyciszaniu.
Nie wiem czemu, ale po zastrzykach powoduje u mnie dzwonienie w uszach. :crazy: Nie wiem czy to dlatego, że się stresuję czy coś jest nie tak. Robię z rana. Ktoś ma coś podobnego?
Nie słyszałam o czymś takim, ale poczytaj w ulotce, może 1:100000 ktoś ma podobne dolegliwości... Powiedz lekarzowi koniecznie, nawet jesli to nic to niech wie.
 
reklama
A co o chodzi tak dokładnie z pustym jajkiem? Dlaczego tak się dzieje?
Blastka przestaje sie rozwijać przed pojawieniem się ciałka zółtego w jaju, ale wczepia się w macicę. Organizm produkuje hcg, jajko się powiększa, ale nie ma nic w środku. Nie potrafię ci jednak powiedzieć dlaczego.
 
Do góry