reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama

Wybacz Ale nirwiem bowiem bralam tylko te dopochwowe ,Ja to taki swierzak z tym ivf ,napewbo gdyby sie nie udalo to bym glebila temat co lepsze itd ,w Uk nie ma za duzo tych lekow


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziendobry kobietki

Mozecie mi napisac jakie najlepsze suplementy dla poprawy jakosci plemnikow?
Z gory dzieki za odp


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
U nas bardzo ale to bardzo pomógł Promen, wyniki nie były najgorsze do iui chciałam zwiększyć ilość prawidłowych, po 3 msc i diecie plemniki jak u nastolatka, lekarz sam w szoku był, bo nie wierzył w suplementy

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja Wam powiem, że po tych betach naszło mnie dzisiaj zrobić test, bo jeszcze jeden miałam- zawsze chciałam zobaczyć dwie krechy, fajne uczucie, zrobiłam zdjęcie na pamiątkę;) Dzisiaj 14 dpt, a mam wrażenie że od transferu wieki minęło;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba znowu sie nie udało jestem załamana dzwoniłam do embriologa mija doba a plemnik cie nie jeszcze przyjął i 3 komórki nie zapłodnili. Mówią ze daj szanse do wieczora i maj nadzieje ale ja wiem co to znaczy. Juz rozpacz, płacz i znowu zawód. Nie moge sie pogodzić z tym ze nie bede mieć dzieci po prostu nie moge:(
 
Chyba znowu sie nie udało jestem załamana dzwoniłam do embriologa mija doba a plemnik cie nie jeszcze przyjął i 3 komórki nie zapłodnili. Mówią ze daj szanse do wieczora i maj nadzieje ale ja wiem co to znaczy. Juz rozpacz, płacz i znowu zawód. Nie moge sie pogodzić z tym ze nie bede mieć dzieci po prostu nie moge:(

A... szybka zmiana na nasienie dawcy?? Rozważaliście??
 
reklama
Do góry