reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja dostalam 3x1 luteiny. Nie wiem od czego zalezy ilosc dawki bo nie kazali mi badac progesteronu, ale w piatek zbadam i zobacze jak to wyglada. luteine jak aplikuje to chyba wchania sie calkowicie bo nic nie wypada mam nadzieje ze to dobra oznaka.

Właśnie ja mam 3x dziennie. Dwa razy po 100 dopochwowo i 2 tabletki (łącznie 100) podjezykowo. Tez nie wiem dlaczego każda ma tak różnie. Wierze, że lekarze wiedza co robią [emoji57]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dhea brałam pare miesięcy, kariotypem nie mieliśmy robionych ani w krakowskiej klinice ani w Katowicach. Brałam różne leki stymulujące juz i zawsze mała ilość komórek za 1 razem 3 z czego sie dwie zapłodniła teraz 4 i żadna sie nie podzielił po dobie niby embriolog każe czekać do jutra jeszcze. Amh 1.11 nie ma jeszcze takiego dramatu. Leki dostawałam w końskich dawkach...fragmentacja dna plemnika tez robione i wszystko ok.... wiem ze można robić i 8 razy ale trzeba te mieć na to pieniądze i sile psychiczna a ja jej juz mam coraz mniej za 3,5 roku walki hormonów i niepowodzeń. Jeszcze jedyny ratunek ponoć novum tam biorą ciężkie przypadki. Ale co oni poradzą jak mam beznadziejne jajka... ponoć estradiol ok 300 był czyli tak jak by na jedna komórkę... zastanawiam sie czemu nie wstrzymali punkcji skoro takie niskie wartości. Jaki miałyście estradiol?
Ja na 14 kom mialam 9500
 
Dziewczyny bralyscie espumisan w ciąży? W ulotce jest napisane żeby skonsultować się z lekarzem a ja teraz źle się czuję

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Dziewczyny bralyscie espumisan w ciąży? W ulotce jest napisane żeby skonsultować się z lekarzem a ja teraz źle się czuję

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Mi lekarka ostatnio sama mówiła, że mogę wziąść,bo miałam wzdęcia.
 
Do góry