reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, wróciłam z prenatalnych, wszystko w normie, a ryzyko trisomii bardzo niskie. Cieszę sie. CRL 62.9 więc z nogami to będzie już z 10cm!
Dziwne jest że znaleziono drugi worek , po drugim zarodku. Może niektóre z Was pamiętają jak tu pisałam kilka tyg temu , że drugi zarodek też się zagniezdzil , Ale od początku lekarze nie dawali mu szans. Tętna nie bylo. W Wielkanoc plamilam, później usg w9t1d i lekarz nie widział śladu po drugim, A dziś Pani mi mówi takie rzeczy. Podobno ma nie zagrażać dziecku, Ale dziwne To, nieprawdaż?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Super, super. Teraz spokojnie do konca[emoji7] [emoji7] [emoji7]
 
reklama
A co to za badanie? Będę powtarzać zaraz amh to może zrobię?


Dziewczyny, decydujemy się na Novum na drugie podejście. Teraz pytanie - który lekarz. Macie jakieś sugestie?
Dla przypomnienia - mam problem z jakością komórek, z dwóch zapłodnionych komórek, nie uzyskaliśmy żadnego zarodka po pierwszej punkcji, lat 35, amh 3,5 (przed pierwszym podejściem. Powtórzę jak przyjdzie @)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super, że sie decydujesz walczyć. Trzymam kciuki. Ja jestem.u dr Zygler-Przysucha i szczerze polecam :)
 
Tez tak mialam nie martw sie przyjdzie z opoznieniem
A na bol glowy apap albo paracetamol ale tak naprawde mi pomagalo tylko zasniecie a bol byl mega mialam wrazenie ze mozg mi oczami wychodzi. Wspolczuje

To ja jestem chyba wyjątek :p Czuje się dobrze i nie zaobserwowałam jakiś efektów ubocznych, a miesiączka przyszła zdecydowanie szybciej, bo cykl trwał zaledwie 24 dni. Mam nieregularne, ale waha się pomiędzy 25 - 28 dni. Hmm...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dhea brałam pare miesięcy, kariotypem nie mieliśmy robionych ani w krakowskiej klinice ani w Katowicach. Brałam różne leki stymulujące juz i zawsze mała ilość komórek za 1 razem 3 z czego sie dwie zapłodniła teraz 4 i żadna sie nie podzielił po dobie niby embriolog każe czekać do jutra jeszcze. Amh 1.11 nie ma jeszcze takiego dramatu. Leki dostawałam w końskich dawkach...fragmentacja dna plemnika tez robione i wszystko ok.... wiem ze można robić i 8 razy ale trzeba te mieć na to pieniądze i sile psychiczna a ja jej juz mam coraz mniej za 3,5 roku walki hormonów i niepowodzeń. Jeszcze jedyny ratunek ponoć novum tam biorą ciężkie przypadki. Ale co oni poradzą jak mam beznadziejne jajka... ponoć estradiol ok 300 był czyli tak jak by na jedna komórkę... zastanawiam sie czemu nie wstrzymali punkcji skoro takie niskie wartości. Jaki miałyście estradiol?


Ja miałam 886 estradiol i pobranych 16 komorek z czego 12 zdolnych do zaplodnienia moj lekarz mowi,ze estradiol nie do konca jest wyznacznikiem bo tez sie wlasnie tego obawialam kobiety maja po 4 tys estradiol i tez im sie nie udaje....
 
Do góry